Home > Prekės mamai > Dovanų idėjos vyrams

Dovanų idėjos vyrams

vilnoniai salikai

Gali būti tikras galvos skausmas, sugalvoti, ką padovanoti vyrui. Ypač būna sunku nuspręsti, kai atrodo, jog vyras turi viską, ko jam galėtų reikėti – tuomet atrodo, kad jau nebėra kuo nustebinti ar sužavėti. Tokiais atvejais labiausiai praverčia praktiškos, nostalgiją sukeliančios ar šmaikščios dovanos. Taip pat žinome, kad dažnai žmonės (o ypač vyrai) nėra linkę kalbėti apie tai, ko jie norėtų ar ko jiems reikėtų, o kai kurie iš jų kažko panorėję tiesiog eina ir tai nusiperka. Ir tada Jums ima atrodyti, kad tobulos dovanos paieška tęsis amžinai, o dovanų reikalaujančios progos niekada nesibaigia – nuo švenčių iki gimtadienių ir specialių progų, tokių kaip diplomų įteikimas ar paaukštinimas darbe. Taigi, jeigu stokojate idėjų, štai keletas dovanų idėju Jums:

1. Jei vyras yra aktyvus, nenustygstantis vietoje, o Jūs norite dovanoti ne daiktus, o emocijas, rinkitės dovanų kuponus, pavyzdžiui: jodinėjimą žirgais, šuolį parašiutu ar pasivažinėjimą kartingais.

2. Išmanusis laikrodis. Šiuo metu labai populiarūs laikrodžiai yra rodantys ne tik laiką, bet rodantys ir Jūsų aktyvumą visos dienos ar net nakties metu. Tokie laikrodžiais, kuriais galima skambinti, rašyti žinutes. Tokia dovana be abejonės patiks ir tiks kiekvienam vyrui.

3. Vilnoniai šalikai. Tai be galo puiki ir praktiška dovana, iš alpakos vilnos, kuri ne tik puikiai pasitarnaus šaltuoju metų sezonu, bet bus ir puikus stiliaus akcentas. Tai dovana, kuri papuoš kiekvieną – vyrą, brolį, tėtį ar senelį. Dažniausiai pačios geriausios dovanos yra tos, kurios simbolizuoja meilę ir parodo nuoširdų rūpestį.

4. Ir galiausiai, jei netyčia pamiršote savo pažįstamo gimimo dieną ar kitą progą iš padėties padės iššisukti kūno priežiūros priemonių ar kvepalų rinkiniai. Praktiški dalykai, kuriuos sunaudos kiekvienas.

Renkant dovaną, svarbu nustebinti ne išleista dovanai suma ar dirbtine pompastika, rinkitės tai, kas parodytų dėmesį ir rūpestį. Kartais patys paprasčiausi dalykai gali padaryti didžiausią įspūdį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *