Home > Prekės vaikams > Kepurės berniukams: stilius pagal amžių

Kepurės berniukams: stilius pagal amžių

Šiais laikais kepurių berniukams pasirinkimas yra platus. Galima rinktis iš skirtingų stilių, dizainų, spalvų, dydžių bei formų kepurių. Svarbiausia pasirinkti tokią, kuri labiausiai patiktų jūsų vaikui ir būtų pritaikyta konkrečiam metų laikui. Kepurės berniukams yra ne tik gražiai atrodantis aksesuaras, bet ir atlieka keletą svarbių funkcijų: apsaugo nuo saulės, vėjo, drėgmės, padeda nesušalti.

Kaip išrinkti vaikui kepurę?

Svarbiausia atsižvelgti į pagrindinius aspektus, renkant kepurę vaikui:

  • Patogumas bei komfortas;
  • Tinkama sudėtis;
  • Kokybė;
  • Funkcionalumas;
  • Pakankama apsauga nuo vėjo bei šalčio;
  • Tinkamas dydis;

 

Stiliaus pasirinkimas pagal vaiko amžių

Be praktinių aspektų, ne ką mažiau svarbu atkreipti dėmesį ir į kepurės dizainą, formą bei spalvas. Jog jūsų vaikas noriai nešiotų kepurę ir nepamirštų jos užsidėti, geriausia išrinkti tokią, kurios stilius jam labiausiai patiktų. Todėl kepurę geriausia rinktis kartu su vaiku. Tačiau, jeigu tokį gaminį ketinate jam padovanoti, apžvelgsime pagrindinius kepurių tipus, kurie tikime, jog padės pasirinkti lengviau.

Kūdikiams

Perkant kepurę kūdikiui, svarbiausia atsižvelgti į kepurės sudėtį ir kokybę. Geriausia, jog kepurė būtų pagaminta iš kuo natūralesnių medžiagų, kurios nedirgintų odos, būtų patogios ir malonios dėvėti. Tokia kepurė turėtų itin gerai apsaugoti  nuo šalčio ir gerai dengti ausis. Tai gali būti švelnių pastelinių ar ryškesnių spalvų žaismingos kepurės, su kuriomis kūdikiai atrodo žavingai.

Vaikams

Renkant kepurę vaikui, taip pat svarbu atsižvelgti į kepurės funkcionalumą bei kokybę. Vaikai itin mėgsta žaisti lauke esant įvairioms oro sąlygoms: lyjant, sningant ar esant vėjui. Todėl kepurė turi itin gerai apsaugoti nuo šalčio, drėgmės ir būti lengvai valoma. Vaikams galima parinkti tiek paprasto sportinio stiliaus kepures, tiek ilgesnes, dengiančias ausis, ar kepures šalmukus. Kepurių dizainas gali būti labai įvairus, pavyzdžiui, su gyvūnų raštais, su mėgstamo animacinio filmuko herojo paveikslėliu, žaismingu užrašu ar ornamentu.

Paaugliams

Tokio amžiaus vaikai, dažnai yra linkę patys įsitraukti į rūbų pirkimo procesą, todėl kepurės dizainą reikėtų leisti išsirinkti patiems. Paaugliai dažniausiai renkasi žinomų prekės ženklų kepures, kurios pasižymi minimalistiniu dizainu ir tamsesniais atspalviais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *