Home > Namams > Kokia šilumos siurblių nauda jūsų namams?

Kokia šilumos siurblių nauda jūsų namams?

Pigesnės namo apšildymo sistemos ir energijos išteklių paieška tampa vis labiau aktuali visiems Lietuvos gyventojams susidūrusiems su krize. Šis sudėtingas laikotarpis kaip niekada išryškino pasenusių šildymosi būdų neefektyvumą ir dideles laiko sąnaudas jiems aptarnauti, nes vis labiau gyvenimo tempo užsukti žmonės vertina laiką. Laiką, kurį gali skirti sau, šeimai ir artimiesiems. Palikti buitinius rūpesčius įrenginiams, o patiems užsiimti svarbesniais dalykais. Šis pavasaris – pats tinkamiausias laikas įvertinti kaip veikia jūsų šildymo ir pasižvalgyti kokią naudą galėtumėte gauti pradėję naudoti modernesnius šildymo įrenginius. Vienas jų – šilumos siurbliai.

Mažesnės išlaidos šildymui

Laikas pagalvoti apie energijos išlaidas ateinantį rudenį yra dabar. Nepaisant to, kad užsitęsusi krizė ir toliau lems žemas dujų ir malkų kainas dėl sumažėjusios paklausos, prognozuojama, kad elektros kainos taip pat turėtų sumažėti iki 20 proc. Žvelgiant į šildymo būdų perspektyvą – tradiciniai katilai galutinai praras vartotojų susidomėjimą, bent jau taip akcentuoja ekspertai jau kelis metus iš eilės, o šiais metais ši mintis skamba dar garsiau. Dėl šiltų žiemų, tradiciniai kieto kuro katilai populiarumu gerokai atsilieka nuo dujinių katilų ir ypač šilumos siurblių, kuriuos pastaraisiais metais įsigyja kas trečias namų ūkis planuojantis statyti naują namo šildymo sistemą arba atnaujinti senąją. Elektros kainos pastaraisiais metais yra žemame lygyje, apie tai galėjome tik pasvajoti. Sandariai apšiltintame kompaktiško dydžio name, naudojant šilumos siurblį išlaidos šildymui ir karštam vandeniui žiemos mėnesiais vidutiniškai siekia tik 50 eurų.

Paprasta šildymo sistema

Viena iš svarbiausių priežasčių kodėl žmonės renkasi šildymo sistemą su oras-oras arba oras-vanduo siurbliu yra nesudėtingi montavimo darbai. Jei bet kuriam kitam katilui reikia kamino arba išvedimo per sieną, šilumos siurbliui to nereikia. Tuo pačiu tai yra ir saugesnė sistema nes katile nedega ugnis, nėra tikimybės dūmų arba dujų nutekėjimui. Šilumos reguliavimas nuotoliniu pulteliu ir švari katilinė be dulkių ir nemalonių kvapų. Netgi tokia patalpa kaip katilinė name praranda savo prasmę, nes šilumos siurbliui pakanka vietos sandėliuke arba buitinėje patalpoje. Įrenginys negadina vaizdo, gamyklinis dizainas dera su aplinka ir jo tikrai nereikia slėpti atskiroje patalpoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *