Home > Prekės vaikams > Populiariausiai žaidimai vaikams namuose

Populiariausiai žaidimai vaikams namuose

Žaidimų aikštelė yra nepaprastai svarbi vieta, turinti įtakos vaiko vystymuisi. Tai leidžia jam žaisti, prisideda prie judesių modelių tobulinimo ir didesnio savo kūno suvokimo. Be to, dėl įvairių žaidimo galimybių jis lavina jo kūrybiškumą ir skatina vaizduotę. Šiuo atveju fizinio ir psichinio vystymosi stimuliavimas yra neįkainojamas, todėl kiekvienas mažylis turėtų turėti galimybę nerūpestingai žaisti tiek viešoje vietoje, tiek patogiai namuose.

Kokie yra judrių žaidimų vaikams namuose privalumai?

 

Vaikai mielai visą dieną praleistų žaidimų aikštelėje. Tačiau tėvai ne visada turi galimybę ten nuvykti. Šios problemos sprendimas – žaidimai vaikams namuose. Jų dėka vaikas turi galimybę žaisti bet kuriuo metu. Visa tai reiškia, kad jam nėra nuobodu, nes jis gali plėtoti laisvalaikį. Jei jis pakvies žaisti ir savo bendraamžius, tai bus puiki proga užmegzti socialinius santykius draugiškoje ir saugioje aplinkoje.

Vaikų žaidimai namuose tėvams prižiūrint

 

Kaip žinote, kiekvieni tėvai nori, kad jų vaikas būtų saugus. Tad jiems nėra patogesnės situacijos už galimybę turėti žaidimus namuose. Bet kuriuo metu galite pažiūrėti ir įsitikinti, ar žaidimas nekelia grėsmės saugumui. Dėl žaidimų aikštelės savo namuose jums nebereikia rinktis tarp poreikio gaminti vakarienę ir atkaklių vaiko prašymų išeiti iš namų. Visa tai gali vykti vienu metu, o tai reiškia tėvų komfortą ir vaikų džiaugsmą.

Aktyvi laiko praleidimo forma

 

Šiuolaikiniai vaikai vis daugiau laiko praleidžia prie įvairių technologijų – kompiuterio, planšetės, televizoriaus ar telefono. Tačiau be galo svarbu suteikti vaikams kuo daugiau judėjimo – tai garantija, kad jie taisyklingai vystysis, mokys motorikos koordinacijos ar išlaikys pusiausvyrą. Čiuožyklos vaikams yra puiki vieta vaikui praktiškai planuoti judesius, pažinti savo kūno galimybes ir apribojimus.

Žaidimų aikštelė savo kieme suteikia vaikui galimybę aktyviai leisti laiką, bėgioti, šokinėti ar sugalvoti įvairius kūrybinius judesių žaidimus. Tai ir laimės receptas, nes, kaip žinome, judėjimas yra sveikata, bet kartu ir džiaugsmas – jo dėka gaminasi endorfinai, tai yra laimės hormonai. Pasirinkę  gerai sutvarkytą žaidimų aikštelę, suteiksime vaikui saugią ir kūrybišką laiko praleidimo formą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *