Home > Namams > Kokį vonios gyvatuką pasirinkti?

Kokį vonios gyvatuką pasirinkti?

Kai devintajame dešimtmetyje pirmą kartą pasirodė šildomas rankšluosčių džiovintuvas, šie aksesuarai buvo vertinami kaip prabanga ir dažniausiai buvo randami tik pačiuose elito viešbučiuose. Tačiau didėjant jų populiarumui, daugiau žmonių norėjo šį papildymą įtraukti į savo vonios kambarį.

Dabar rankšluosčių džiovintuvas yra ne tokia prabangos prekė, kurią galima rasti daugelyje vonios kambarių visoje JK. Taip yra todėl, kad tai yra prieinamas, stilingas rankšluosčių šildymo ir šio kambario šildymo būdas. Bet kaip jie gerai šildo jūsų vonios kambarį ir ar jie tokie pat efektyvūs kaip radiatoriai?

Ar rankšluosčių džiovintuvas šildo vonios kambarį?

Žmonės nusprendžia pakeisti savo vonios radiatorius šildomais rankšluosčių džiovintuvais, ir nesunku suprasti, kodėl pažvelgus į jų šiuolaikinį dizainą. Bet jums gali kilti klausimas, ar rankšluosčių džiovintuvas iš tikrųjų gali išlaikyti jūsų vonios kambarį šiltą šaltesniais mėnesiais.

Gyvatukas voniai efektyviai šildys vonios kambarį, su sąlyga, kad jis yra tinkamo dydžio pagal jo vietą. Mažas šildomas bėgis, pvz., yra skirtas rankšluosčiams ir greičiausiai neturės didelės įtakos temperatūrai. savo vonios kambario žiemą.

Tačiau jei pirktumėte pilno dydžio rankšluosčių džiovintuvą, kambaryje nereikėtų ir radiatoriaus. Pagrindinis rankšluosčių džiovintuvų privalumas yra jų aukštis. Palyginti su radiatoriumi, jie horizontaliai užima daug mažiau vietos, nes gali eiti nuo grindų iki lubų. Tai turės didelį skirtumą, jei turite mažą vonios kambarį su ribota sienų erdve. Kai galvojate, kokio dydžio rankšluosčių džiovintuvo jums reikės šildyti kambarį, galbūt norėsite apsvarstyti vonios kambario dydį, izoliaciją, langų dydį ir dvigubą / viengubą stiklą, ir kiek žmonių dės rankšluosčius ant šildytuvo. Jei neteisingai apskaičiuosite rankšluosčių džiovintuvo dydį, tai arba paliks kambarį per šalta, arba reikš, kad permokėsite sąskaitas už šildymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *