Home > Prekės vaikams > Žaislai vaikams: pirkti Lietuvoje ar užsisakyti internetu iš užsienio?

Žaislai vaikams: pirkti Lietuvoje ar užsisakyti internetu iš užsienio?

Šiais laikais labai daug diskutuojama apie žaislus, kuriais mėgaujasi vaikai kiekvieną dieną. Vieni skirti kūrybai lavinti, kiti – vaiko motorikai, treti, deja, neturi jokios realios funkcijos. Tikrai ne visi žaislai yra verti dėmesio ir visus verta pirkti ir puiku, kaip pastebi pedagogai, kad tėveliai vis daugiau dėmesio skiria tinkamiausių žaislų pasirinkimui.

Dėl logistikos išlaidų ir eksporto kaštų žaislai iš užsienio yra brangesni, tačiau jeigu jie naudingesni vaikui – pirkti apsimoka, tiesa?

Žaislai, kuriuos rekomenduoja pedagogai

Žinoma, visada reikia skirti dėmesio pedagogų rekomendacijoms, kadangi jos gali padėti rasti tokios kokybės žaisliukus, kurie tikrai bus naudingi. Šiuo atveju bene svarbiausia yra kuo mažiau dėmesio skirti reklamai, kuri dažnai brukama taip gerai, kad net sunku suprasti, kad tai reklama. Taigi, skaitykite mokslinius straipsnius, o nežiūrėkite – kokius žaislus rekomenduoja žvaigždės. Juk jie turi būti skirti ir ugdymuisi, ne tik malonumui.

Saugūs komponentai

Žinoma, taip pat reikia daugiau dėmesio skirti ir komponentams, kurie yra skirti žaislų gamybai. Šiuo metu labai daug diskutuojama apie tokius žaislus, kurie gaminami iš plastiko. Jis skirstomas į geresnį bei blogesnį, taip pat medžiagos gali būti ekologiškus daugiau arba mažiau. Ieškodami kokybės visada turėtumėte investuoti į ją daugiau. Natūralu, kad šiuo metu, kai eko ženklas yra madoje – kainos didesnės, tačiau tikintis kokybės – verta mokėti tiek, kiek reikia.

Investuokite į vaiko ateitį

Geros kokybės žaislai vaikams yra būtini, kadangi jie padeda išmokti daugelį naujų dalykų, taip pat, atrasti naujus kelius, pasaulį, galiausiai, ugdytis… Štai todėl investuodami į gerus žaislus tuo pačiu investuojate ir į vaikus. Ir dažniausiai nėra jokio skirtumo – kur pagamintas žaislas. Svarbiausia – kad jis pasižymėtų tam tikromis ugdymosi savybėmis. Juolab, dalis verslininkų tam tikrus žaislus gamina net keliose šalyse, kadangi plečia savo veiklą ir eksportas neapsimoka. Tokiu atveju sunku atsakyti – kokia yra vieno arba kiti žaislo kilmė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *