Home > Prekės vaikams > Kalėdiniai mamų rūpesčiai: kaip nustebinti vyrą ir vaikus?

Kalėdiniai mamų rūpesčiai: kaip nustebinti vyrą ir vaikus?

dovanos-vaikams

Šventinis laikotarpis mamoms dažniausiai būna kupinas naujų iššūkių – be kasdienių rūpesčių, tenka po truputį galvoti ir apie tai, kokiomis dovanomis šį kartą pradžiuginsime artimuosius. Logiška, kad labiausiai norisi pasistengti dėl vaikų, tačiau taip pat nepamirštame ir savo išrinktųjų. Kokios dovanos jiems turėtų patikti labiausiai?

Dovanos vaikams

Tikriausiai Jūs geriau nei bet kas kitas žinote, ko šiuo metu reikia vaikams, tačiau jei per Kalėdas ieškosite ne praktiškų daiktų, o smagių siurprizų, turėtumėte išsiaiškinti, kas mažylius sužavėtų labiausiai. Tradiciškai mergaitėms labiausiai patinka lėlės ir pliušiniai žaislai, o berniukus žavi transporto priemonės ir konstruktoriai, tačiau pravartu įsitikinti, ar tai apie svajoja ir Jūsų atžala. Paprasčiausias būdas tai padaryti – drauge parašyti laišką Kalėdų seneliui. Vaikams tai bus smagi pramoga, o Jums – naudinga informacija, kuria galėsite pasidalinti ir su kitais artimaisiais.

Tarp labiausiai pasiteisinančių idėjų dažnai minimi ir lavinamieji žaislai. Jie vaikams leidžia smagiai praleisti laisvalaikį ir tuo pačiu padeda ugdyti kūrybiškumą ar lavinti kitus sugebėjimus. Galbūt jau dabar auginate mažąjį menininką ar dainininką – padėkite šiems talentams atsiskleisti. Atsižvelkite į nurodytą amžių – taip išsiaiškinsite, ar Jums patikęs žaislas bus lengvai perprantamas ir pakankamai saugus. Dar daugiau vaikams skirtų kalėdinių dovanų idėjų rasite čia: https://kaledos.lt/katalogas/16/vaikams/cat7.

Dovanos vyrams

Norisi, kad per šventes neliktų nuskriausti ir mūsų mylimieji vyrai. Jei jie turi išskirtinių pomėgių, pirmiausia turėtumėte pagalvoti apie tokias dovanas – taip išreikšite jiems savo palaikymą. Net ir tuomet, jei nesižavite ilgais jų žaidimais ar laisvalaikiu garaže, vis vien turėtumėte apsvarstyti galimybę išrinkti su mėgstamomis veiklomis susijusias dovanas. Jūsų antrosios pusės tokiu Jūsų sprendimu tikrai liks sužavėtos – tuo galite net neabejoti. Automobilių priežiūros reikmenys, žaidimų konsolės, žvejybos prekės – tai tik kelios dažniausiai pasiteisinančios vyriškų dovanų idėjos.

Taip pat galima pagalvoti ir apie praktiškesnius, kasdienybėje pritaikomus pasirinkimus. Papildykite jo naudojamos kosmetikos lentynas, paskatinkite atsinaujinti seniai naujų spalvų nemačiusį garderobą ar išrinkite naujus kvepalus. Nors šiuo atveju lengva nebus, gerai pažindamos savo vyrą, tikrai pataikysite tiesiai į dešimtuką – galbūt Jūsų parinktas aromatas nuo šiol taps pačiu mėgstamiausiu. Plačiau apie vyrams skirtas kalėdines dovanas skaitykite Kaledos.lt svetainėje: https://kaledos.lt/katalogas/16/vyrui/cat34.

Apsvarsčiusios šias idėjas, savo namiškiams išrinksite pačias geriausias kalėdines dovanas. Svarbiausia, kad jomis pradėtumėte rūpintis kuo anksčiau – tuomet artėjant šventėms, rūpesčių bus gerokai mažiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *