Home > Prekės mamai > Ar norinčioms numesti svorio reikia vartoti maisto papildus?

Ar norinčioms numesti svorio reikia vartoti maisto papildus?

maisto papildai lieknejimui

Kiekviena moteris, tiek prieš susilaukiant vaiko, tiek jau nešiodama kūdikį žino, kad nėštumo metu priaugama papildomų kilogramų. Žinoma, po gimdymo dalis jų nukrenta savaime, nes tą papildomą svorį sudaro ne tik riebalai, bet ir pats kūdikis, vandenys. Po gimdymo iškart eiti į sporto klubą, pradėti intensyviai mankštintis ar kitaip bandyti numesti priaugtą svorį nederėtų, tačiau praėjus kuriam laikui yra labai naudinga sugrįžti į sporto ir subalansuotos mitybos režimą. O ką daryti toms, kurios, atėjus tinkamam laikui, nori dar greičiau numesti nepageidaujamų kilogramų?

Maisto papildai lieknėjimui – ar jie naudingi?

Moterys, kurios nori numesti svorio – užsiima įvairiausia veikla. Vienos sportuoja salėje su svoriais, kitos lanko grupines treniruotes, dar kitos bėgioja parke, mankštinasi su mamomis ar draugais. Sportas norint numesti svorio yra tikras draugas. Sportuojant ne tik šalinasi nereikalingi kilogramai, bet ir tvirtėja, auga raumenys, stangrėja ir gražėja kūnas. Sportuojant būtina nepamiršti ir tinkamai maitintis. Subalansuota mityba yra viena svarbiausių metant svorį, gerinant sveikatą, todėl ja reikia pasirūpinti. Dar vienas dalykas, padedantis greičiau atsikratyti svorio – maisto papildai lieknėjimui.

Maisto papildai lieknėjimui yra skirti tiems, kurie nori sveikai mesti svorį. Šie papildai ne tik degina riebalus, bet ir padeda išryškinti raumenis. Juos vartoja tie žmonės, kuriems taip greitai nekrenta svoris, papildai pagreitina medžiagų apykaitą ir bėgant laikui kilogramai pradeda kristi. Maisto papildai lieknėjimui gali būti, pvz., l-karnitinas. Rinkoje jį galite rasti tiek tabletėmis, tiek skystą, o kainos labai įvairios, todėl jeigu sunku išsirinkti, kuris produktams jums tinkamiausias – prieš pirkdami pasitarkite su specialistais.

Mielos moterys, nepamirškite, kad maisto papildai lieknėjimui nėra maisto pakaitalas. Juos vartojant labai svarbu taisyklingai maitintis, palaikyti subalansuotą mitybą, negalima badauti ir tik vartoti maisto papildus. Be tinkamos mitybos normalių rezultatų pasiekti neįmanoma, todėl jeigu tik vartojate maisto papildus, skirtus lieknėjimui, labai didelių pokyčių nesitikėkite. Jie yra tik pagalba, bet ne pagrindinis dalykas, padedantis atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Nepamirškite ir sporto, vien lieknas kūnas jums neužtikrins sveikatos, reikia sportuoti, palaikyti raumenų tonusą ir tobulėti bei siekti aukštesnių tikslų dėl savęs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *