Home > Prekės mamai > Rytą pradedam su tvarkingais nagais ir gera nuotaika

Rytą pradedam su tvarkingais nagais ir gera nuotaika

Moterys, kurios nori turėti gražius, prižiūrėtus nagus be gelinio lako neapseina, tvarkingi nagai moteriai suteikia pasitikėjimo savimi, grožio ir geros nuotaikos. Gelinių nagų technologiją moterys gali naudoti namuose arba grožio salonuose. Gelis nagams išsilaiko net iki trijų savaičių arba ilgiau.

Kaip paruošti nagus prieš lakavimo procedūrą ?

Nagus reikia kruopščiai sutvarkyti, padaryti manikiūrą, rankas palaikyti šiltame vandenyje, nagų odeles pašalinti arba atstumti su specialia mentele. Pasidarius manikiūrą galima pradėti gelinį lakavimą, kad gelinis nagų lakas geriau priliptų reikia su dilde pašiaušti nago paviršių. Pašiauštą nago paviršių nuvalyti ir su specialiu skysčiu nuriebalinti. Padengus nagus gelinio lako pagrindu, galima pradėti lakuoti. Nulakuotus nagus kišti į UV arba LED lempą, šitą procedūrą galima kartoti du arba tris kartus, norint išgauti reikalingą spalvą.

Kokie gelinio lako privalumai ?

Gelinis lakas nuo klasikinio lako skiriasi tuom, kad stingsta UV šviesoje, o lakuoti nagai išsilaiko iki trijų savaičių ir ilgiau. Nusilakavus pirmą dieną nagus reikia pasaugoti, nešlapinti, bet veliau baimintis dėl nagų nereikia, visus namų darbus galime atliekti įprasta tvarka. Gelinis lakavimas – puikus pasirinkimas ruošiantis atostogoms ir svarbiom progom.

Kur pirkti gelinį laką ?

Pirkdami gelinį laką internetinėje parduotuveje groziui.lt sutaupysit savo laiką ir pinigus. Čia rasite didelį pasirinkimą gelinio lako, nagų priežiūros ir priauginimo priemonių, UV ir LED lempų ir kitokių aparatų. Produktus galima išsigyti už gerą kainą, nagų lakavimo klausimais, specialistai visada padės ir patars.

Kokios nagų priežiūros priemonės ?

Tvarkant nagus svarbu turėti reikalingas, geros kokybės priemones manikiūrui ir geliniam lakavimui. Šių priemonių asortimentas platus pvz: žnyplutės nagų odelių šalinimui, pirštų skirstukai, plaunama dildė, metalinis odelių atstumėjas, nagų lako korektorius ir kitokie.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *