Home > Prekės mamai > Bekontaktis termometras OMRON

Bekontaktis termometras OMRON

Bekontaktis termometras OMRON tai yra greitas, skaitmeninis termometras, kuris neturi sudėtingų funkcijų įskaitant ekraną, kuris užsidega. Tai reiškia, kad naktį parodymai yra aiškiai matomi, todėl tai ypač naudinga mamoms, auginančioms mažus vaikus.

Bekontaktis termometras OMRON nustato kūno temperatūrą, tačiau taip pat gali būti naudojama paviršiaus arba skysčių temperatūrai nustatyti. Pavyzdžiui, vaikiškam pieno buteliuko šilumai arba mišinėliui.

Galų gale, kam naudoti tris skirtingus termometrus, kai viską galite padaryti vienu? Išmatuoti ausų temperatūrą, paviršiaus temperatūrą, kambario temperatūra. Tokie termometrai būna su atmintimi, galinčia įrašyti iki 25 rodmenų, galima stebėti temperatūros pokyčius per tam tikrą laiką ir stebėti tendencijas. Temperatūros gali būti rodomos dideliame LCD ekrane arba laipsniais.

Tačiau vis tiek įdomu išlieka dėl ko žmogus pradeda karčiuoti. Karščiavimas tai kai kūno temperatūra būna aukštesnė už įprastą diapazoną, tai yra bendras ligų simptomas. Ji atlieka lemiamą vaidmenį, kai organizmas kovoja su infekcijomis, sutrikdydamas mikrobų ir virusų dauginimąsi ir didindamas imuninės sistemos aktyvumą. Karščiavimas yra vienas dažniausių medicininių požymių. Tai sudaro apie 30% vaikų sveikatos priežiūros apsilankymų ir iki 75% suaugusių, kai yra sergama rimta liga. Jis yra būtinas svarbus gynybos mechanizmas. Tačiau gydymas nuo karščiavimo nėra būtinas, tačiau jo slopinimas gali padidinti paciento komfortą ir padėti jam atsipalaiduoti.. Tačiau per aukšta kūno temperatūra (nuolat virš 40 ° C ) blogina organizmo būklę. Jei vidinė temperatūra didesnė nei 41 ° C, tai gali sukelti smegenų pažeidimus. Kūno temperatūra virš 43 ° C (109,4 ° F) beveik visais atvejai yra mirtina.

Karščiavimas atsiranda, kai kūno temperatūra pakyla virš savo įprasto diapazono. Tai gali sukelti daugybė priežasčių: daugeliu atvejų infekcinės ligos (pvz.,angina ir pneumonija), rečiau hormonų disbalansas, medžiagų apykaitos sutrikimai, tam tikros uždegiminės ligos (pvz., reumatoidinis artritas), piktybinis auglys ar netgi ekstremalios nudegimo saulėje ar tam tikrų vaistų ir imunizacijos (vakcinos). Kartais negalima nustatyti karščiavimo priežasties. Jeigu temperatūra yra 38,3 ° C ar didesnė ir laikosi apie tris savaites, o gydytojas negali išsiaiškinti priežasties po išsamaus įvertinimo, diagnozė gali būti karščiavimas nežinomos kilmės. Simptomai gali būti tokie: prakaitavimas, drebulys, galvos raumenų skausmas, apetito praradimas, dehidratacija, bendras silpnumas. Didelės karščiavimas nuo 39,4 ° C iki 41,1 ° C gali sukelti: haliucinacijas, traukulius, spazmų priepuolį, vėmimą, viduriavimą (ypatingai mažiems vaikams).

Tad rinkitės termometrą atsakingai, tokį, kuris galės nustatyti jūsų kūno temperatūrą tiksliai, kad spėtumėte užkirsti kelia galimoms ligoms. Daugiau bekontakčių termometrų rasite čia: https://biomed.lt/lt/112-bekontakciai-termometrai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *