Home > Prekės mamai > Grūdinto stiklo dušo durys: vaiko ir visos šeimos saugumui

Grūdinto stiklo dušo durys: vaiko ir visos šeimos saugumui

Kuriant namus reikia vertinti ne tik pasirenkamų baldų bei kitų detalių stilių arba funkcionalumą – kaip patogu bus jais naudotis, tačiau tuo pačiu ir stilių, kad pavyktų sukurti tokius namus, kuriuose visada būtų gera bei jauku. Ypač daug dėmesio skiriama vonios kambariui, kadangi jis dažnai įvardijamas kaip nesaugiausias: plytelės, stiklo gaminiai, dėl vandens kilęs slidumas…

Grūdinto stiklo dušo durys – vaiko ir visos šeimos saugumui. Jas įvertina visi, kurie ieško ilgai tarnausiančios kokybės atitinkančios net ir pačių reikliausių poreikius. O kadangi šiuo metu dušo durys nebūtinai yra brangios, o pigios nebūtinai prastos kokybės – suderinti kainos bei kokybės niuansus tampa paprasta kaip niekada.

Grūdinto stiklo dušo durys yra labai tvirtos ir turintiems vaikus tai yra vienas prioritetinių niuansų, kuris įvertinamas. Žinoma, niekas net negalvoja apie tai, kad maudymosi metu vaikas gali paslysti ir stiklas gali dūžti, tačiau papildoma apsauga tikrai nekenkia.

Grūdino stiklo durys net ir būdamos raštuotos yra šiek tiek permatomos, tad tėveliai labai puikiai matys ką vaikas veikia viduje. Tai aktualu tokiu atveju, kai vienas iš tėvelių dirba įprastus darbus vonios patalpoje, tačiau nori bent viena akimi užmesti žvilgsnį į vaiką ir matyti, kad jam viskas yra gerai.

Šis stiklas nereikalauja daug priežiūros, jo valymas yra labai paprastas. Kadangi vaikai labai dažnai lipniomis rankomis liečia daiktus – tenka nemažai sugaišti, kol nešvarumus pavyksta nuvalyti. Štai grūdintas stiklas pasižymi atsparumu, tad net ir pačias neįprasčiausias medžiagas bei maisto produktus nuo durų nuvalyti nebus sunku ir tam nereikės jokių specialių valymo priemonių, puikiai pasiteisins paprasčiausias vanduo bei šluostė.

Grūdinto stiklo dušo durys – vaiko ir visos šeimos saugumui. Net ir mažiausios smulkmenos turi būti pritaikytos prie skirtingų žmonių poreikių, ypač – vaikų, kuriems saugumo prasme reikia skirti kur kas daugiau dėmesio nei suaugusiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *