Home > Mamos sveikata > Estetinė ginekologija – kas tai?

Estetinė ginekologija – kas tai?

Jaunystė – tai ne tik veido grožis, bet ir viso kūno grožis ir harmonija. Senėjimą stabdančių metodų ieškojimas vyksta nuo neatmenamų laikų. Vienas iš moderniausių metodų – estetinė ir rekonstrukcinė ginekologija. Tai gana nauja, bet sparčiai besivystanti šiuolaikinė ginekologijos sritis, padedanti pagerinti moterų psichologinę būklę ir net gyvenimo kokybę.

Kas padeda puoselėti pasitikėjimą savimi?

Kaip ir kasdieniame gyvenime, sveikata, komfortas ir pasitikėjimas išlieka svarbūs veiksniai seksualinės sveikatos ir intymumo srityje. Įvairūs veiksniai – amžius, genetika, ligos – gali turėti įtakos seksualinės sveikatos sutrikimams, taip pat nemaloniems psichologiniams kompleksams. Nemalonūs, skausmingi ir nepatogūs lytinių organų pokyčiai gali turėti didelės įtakos moters gyvenimo kokybei: moterys gėdijasi ir jaučia, kad jos vienintelės susiduria su tokiomis problemomis, kurios iš tikrųjų yra gana dažnos, o laikui bėgant jų simptomai tik blogėja. Tam, kad moterys jaustųsi saugios ir galėtų atlikti visavertę veiklą, svarbu ne tik atkreipti dėmesį į privačią sveikatą, bet ir pašalinti psichologinius barjerus. Specialistai džiaugiasi, kad šiuolaikinė estetinė ginekologija padeda spręsti įvairius – anatominius ir funkcinius sveikatos sutrikimus bei pokyčius, atkurti lytinę sveikatą. Ši medicinos šaka gali sėkmingai spręsti estetines ir medicinines problemas, kylančias dėl įvairių priežasčių skirtingu moters gyvenimo laikotarpiu. Daugelis moterų ginekologui apie save net nepasakoja ir riboja aktyvų laisvalaikį, manydamos, kad nėra kaip jų gydyti.

Ką svarbu moterims žinoti apie savo kūną?

Intymios vietos, kaip ir visas kūnas, sensta. Labiausiai tai pastebima menopauzės metu, kai sparčiai mažėja kolageno ir estrogenų gamyba. Nors šios problemos labiau kamuoja vyresnio amžiaus moteris, kartais jaunesnės moterys skundžiasi tomis pačiomis problemomis. Estetinė ginekologija efektyviai gydo daugelį moterų problemų, kurių dažniausiai išvengiama. Šlapimo nelaikymas, lytinių organų estetiniai pakitimai, sumažėjęs makšties elastingumas, cezario pjūvio randų pašalinimas, makšties atrofija ar makšties sausumas – tik keletas iš jų. Inovatyvios procedūros suteikia galimybę nesunkiai sugrąžinti moters intymų gyvenimą į pilnatvę ir kokybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *