Home > Vaiko sveikata > Vaikų saugumas kieme

Vaikų saugumas kieme

tvora, vaiku saugumas

Metalinių tvorų pasirinkimas platus ir įvairus, jomis galima aptverti sodybą, namą, vaikų žaidimo aikštelę, o teritorija aptverta metaline tvora tarnaus jums ir bus jūsų vaikų saugumo garantas.

 

VAIKŲ DARŽELIAI ir kitos ugdymo įstaigos aptveriamos vis aukštesnėm, metalinėm tvorom, kad į jų kiemą nepatektų nepageidaujami pašaliečiai, tvoros reikalingos tam, kad vaikai be suaugusių leidimo neišeitų pasivaikščioti už teritorijos ribų, varteliai turi buti rakinami, ypač kur yra naktinės grupės. Kieme vaikai būna su specialiomis ryškiomis liemenėmis, o auklėtojų ir tėvų bendravimas, supratingumas – užtikrina vaikų saugumą.

 

Kaip pasirinkti tinkamiausią tvorą?

 

Metalinė segmentinė tvora gali būti:

• Uždara ar atvira;

• Aukšta ar žemesnė;

• Sauganti ar tik žyminanti teritoriją;

• Kaip tinkanti prie jūsų namų ir prie jūsų kaimynų.

 

ATVIRA tvora, tai segmentinio tinklo tvora žyminti teritoriją, apgins nuo pašalinių įsibrovimų, bet nesaugos nuo privatumo. UŽDARA tvora atrodys kaip siena, puikiai saugos sklypo privatumą, turinti mažą kiaurymių plotą. Segmentinės tvoros uždarumą galima reguliuoti naudojant tvoros juostą.

 

Aukštą ar žemą tvorą rinktis?

 

Kokio aukščio tvorą pasirinkti, tai kiekvieno užsakovo individualus sprendimas. Pirmiausia reikėtų pasitarti su specialistais, atsižvelgti į asmeninius saugumo ir privatumo poreikius ir tvoros tvėrimo leidimus.

 

Sauganti ar tik žyminanti teritoriją?

 

Gyvenantiems šalia miškų, vienkemiuose verta rinktis aukštą, saugią tvorą, nes ji užtikrins sklypo apsaugą. Žema dekoratyvinė tvora jūsų teritoriją žymės, bet saugos mažiau.

 

Kaip tinkanti prie jūsų namo ir tinkanti prie kaimynų teritorijos?

 

Prie klasikinio namo modelio derės tvirta metalinė tvora su orlamentais, iš frezuotų lakštų, aliuminio, plastiko ir kt. Renkantis tvoros spalvą patariama ją derinti prie namo sienų, langų ar stogo spalvos.Tveriant tvorą svarbu su kaimynais aptarti visas tvoros detales, nesumažinti jų sklypo apšvietimo, bei estetinio vaizdo.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *