Home > Prekės vaikams > Ką dovanoti mergaitėms?

Ką dovanoti mergaitėms?

Mergaitėms reiktų dovanoti dovanas, kurios paskatintų jas užsiimti įdomia veikla ir išryškintų jų pomėgius. Gali būti taip, kad mergaitė mėgsta piešti, tuomet dovanokite tapybai skirtų dažų, gal savo kambario sienas savarankiškai papuoš sieninėmis dekoracijomis. Kai kurios 5-7 metų amžiaus mergaitės mėgsta pasirūpinti augalais, tuomet galima dovanoti įvairius augalus arba net šiltnamį. Mergaitės mėgsta žaisti su lėlių nameliais, su baldais ar virtuviniais daiktais, tokie dovanojami daiktai gali būti vieni iš mėgstamiausių. Puiki dovana- konstrukcijų rinkiniai, mergaitės žaisdamos lavina vaizduotę, pvz., vadovaudamos veterinarinei klinikai, ligoninei ar prekybos centrui. Konstruktorių rinkiniai gali būti sudėtingi arba paprastesni, turintys daug detalių, kuriuos verta surinkti. Pasirinkus tinkamiausį planšetinį kompiuterį, kurie turi daug programėlių, žaidimų- bus puiki dovana. Šiuolaikiškos mergaitės aktyvios, mėgsta pasivažinėjimus dviračiu, žygius, šokius. Teniso rakėčių rinkinys, riedlentė, riedučiai- bus gera dovana.

Vaikiškos virtuvėlės

Vaikiška virtuvėlė yra populiarus žaislas, lavina vaikų vaizduotę, kalbinius įgūdžius, žaisdami su broliais, sesėm ar draugais lavinami jų socialiniai įgūdžiai, išmokstama komandinio žaidimo. Žaislinės virtuvėlės dažniausiai pagamintos iš medžio arba iš plastiko. Medinė virtuvėlė pasižymi ilgaamžiškumu ir lengvai derinama prie namų interjero. https://www.ciokis.lt/kategorija/mediniai-zaislai/virtuves/medines-virtuveles/ Dauguma žaislinių virtuvėlių modelių, komplekte turi bent kelis priedus: žaislinius puodus, keptuves, indus ir žaislinį maistą- vaisius, daržoves. Toks komplektas padės lavinti vaiko kūrybiškumą bei fantaziją, kai kurios žaislinės virtuvėlės turi papildomas ypatybes: švieseles ir apšvietimą, virtuvėlės su garsais, pypsinčios mikrobangų krosnelės, ledų aparatai, visos šios priemonės paskatins vaikus labiau įsitraukti į žaidimą.

Mediniai žaislai

Mediniai žaislai gali būti labai ivairūs: nuo paprastų barškučių iki sudėtingų konstrukcijų. Mediniai žaislai vaikams atveria galimybes kurti įvairias istorijas ir vaidmenis. Suaugusiųjų akyse vaikų žaidimai reiškia pramogas, tačiau mažyliams tai yra tikras darbas, kuriuo metu jie išmoksta daug naudingų dalykų, būtent žaisdami vaikai gali būti iš tiesų savimi, išmoksta pagrindinių komunikacijos, pasaulio pažinimo ir mokymosi būdu. Taip pat šis procesas padeda tėvams kurti su vaikais artimus santykius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *