Home > Namams > Kaip užtikrinti namų saugumą?

Kaip užtikrinti namų saugumą?

Namų turto saugumas yra svarbus kiekvienam, tačiau paradoksalu, bet namų apsaugos sistemų diegimui pirmenybę teikia ne kiekvienas. Daugeliu atvejų saugos sistemomis susirūpinama jau po to, kai nutinka kažkoks nemalonus įvykis – namuose ar kieme apsilankius nekviestiems svečiams.

Iš tiesų apsaugos sistemos pasitarnauja turto ir pačių asmenų saugumui. Jos gali būti įvairaus pobūdžio – nuo signalizacijos, vaizdo stebėjimo sistemų diegimo namuose iki užtvarų įrengimo, teritorijos perimetro apsaugos sistemų https://www.essecurity.lt/lt/apsaugos-sistemos.

Pati populiariausia ir labiausiai paplitusi namų apsaugos sistema – tai signalizacijos diegimas. Ji gali būti diegiama tiek privačiame name, tiek bute. Šiandien jau galima įrengti ir belaidę signalizacijos sistemą, kuriai įrengti nereikalingi laidai. Todėl jums nereikia jaudintis dėl namų interjero ar papildomų remonto išlaidų. Į namų apsaugos sistemą įeina ir gaisro signalizacijos sistemų diegimas.

Namų saugumo užtikrinimui labai sparčiai populiarėja vaizdo stebėjimo sistemos vidaus patalpų ir kiemo teritorijos stebėjimui. Tai labai patogi ir efektyvi sistema, kadangi vaizdo stebėjimas vyksta nuotoliniu būdu bet kuriame išmaniajame įrenginyje ar kompiuteryje. Įdiegus tokią sistemą, nuolat galite stebėti savo namų teritoriją, net jeigu esate išvykę atostogų ar būdami darbe.

Teritorijos perimetro apsauga skirta nepageidaujamų asmenų patekimo į namų teritoriją visame perimetre kontrolei. Ypatingai tais atvejais, kuomet namas stovi atokesnėje vietoje, taip pat besiribojančioje teritorijoje su vandens telkiniu ar mišku. Perimetro apsauga užtikrina apsaugą tame perimetre, kuriame yra padidinta rizika į teritoriją patekti pašaliniams asmenims, pavyzdžiui, nėra galimybės teritoriją aptverti tvora.

Ne tik namų, bet ir kvartalo ar gyvenvietės saugumui užtikrinti gali būti įrengiami kelio užtvarai, neleidžiantys į gyvenvietę patekti pašaliniams automobiliams. Jie gali būti valdomi nuotoliniu pulteliu ar telefono skambučiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *