Home > Mamos sveikata > Kaip suderinti verslą ir vaikų auginimą?

Kaip suderinti verslą ir vaikų auginimą?

veiklos efektyvumas

Motinystė – toks etapas moters gyvenime, kuomet ji gali stabtelėti susikoncentruoti ir gerai pagalvoti apie savo norus bei naujas veiklos sritis. Dažnas reiškinys, kuomet moteris gimus mažyliui, atveria savo kūrybines galias ir pradeda užsiimti tuo, apie ką seniau svajojo, bet nerasdavo tam laiko. Taip, ne viena moteris vėl iš naujo atradusios savo talentus, pomėgius ir hobius, nejučia juos paverčia ir nuosavu verslu.

Atrodo keistai ir net skamba lyg neįmanoma misija – vaikų ir verslo suderinimas. Tačiau tinkamai suplanavus savo dienos režimą, darbo krūvį ir paprašius artimųjų pagalbos tikrai galima atrasti balansą tarp verslo ir buvimo pakankamai gera mama.

Svarbiausia stengtis neatlikti visų darbų pačioms, o išmokti deleguoti darbus kitiems. Tikrai kiti šeimos nariai gali pagelbėti buityje tvarkant namus ar gaminant maistą. Nereikia stengtis viską sukontroliuoti, nes tikrai atras dalykų, kurių rezultatas jūsų netenkins ar net erzins. Dažnai galite jaustis nusivylusi, kad nieko nebesuspėjate ar jaučiatės nuolat pavargusi. Tuomet labai svarbi disciplina, kuri būtų suspėjusi su laiku, skiriamu sau. Tai galėtų būti ramus pasivaikščiojimas gamtoje, sporto treniruotė ar grožio procedūra.

Jei sugebėsite bent valandėlei stabtelėsite ir skirsite kokybiško laiko sau, tuomet pajusite jėgų antplūdį ir su visa energija galėsite kibti į darbus. Tada ir vaikų klegesys neerzins, daugiau visko nuveiksite bei atrasite kūrybiškų sprendimų, kuom užimti savo mažuosius, kol jūs parašysite savo partneriams elektroninius laiškus ar paruošite komercinį verslo pasiūlymą.

Veiklos efektyvumas labai daug priklauso nuo jūsų požiūrio, vidinės motyvacijos, ryžto ir savidisciplinos. O vaikai matydami veiklią, kūrybingą, o svarbiausia – save realizuojančią laimingą mamą, taip pat bus patenkinti ir turės puikų pavyzdį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *