Home > Prekės mamai > Kaip jauna mama gali uždirbti iš namų?

Kaip jauna mama gali uždirbti iš namų?

Niekam ne paslaptis, kad ką tik pagimdžiusiai moteriai yra sunku vėl integruotis į darbo rinką. Praleistas laikas bei rūpesčiai auginant mažametę atžalą atbaido daugybę darbdavių nuo to, kad įsipareigotų darbinti jaunas mamas. Dėl to, panašioje situacijoje atsidūrusios moterys, užsienyje ir Lietuvoje renkasi laisvai samdomą darbą iš namų arba freelancer‘ės duoną. Šiame straipsnyje pasižiūrėsime į įvairias galimybes, kaip jauna mama gali uždirbti iš namų.

Grafikos dizainas bei vizualūs menai

Daugumai moterų piešimas yra ganėtinai artimas užsiėmimas. Kai namuose praleidžiama tiek daug laiko, galima mokytis ir tobulinti savo kompiuterinį raštingumą bei darbo su vizualinėmis programomis, įgūdžių. Grafikos dizainerių, dirbančių laisvai samdomo pobūdžio darbą, yra tikrai daug, todėl tai ir geras karjeros kelias ir kartu, labai sudėtingas.
Darbo turėtų pavykti gauti, jeigu labai norėsite, tačiau išsiskirti iš gausaus konkurentų rato bus ganėtinai sudėtinga. Tokiam darbui tereikės galingesnio asmeninio arba nešiojamo kompiuterio (arba labai galingos planšetės) ir iliustravimo/grafinio dizaino programinės įrangos.

Apskaita bei buhalterija

Jeigu moterį labiau traukia skaičiai nei piešimas, tai apskaitos bei buhalterijos paslaugos yra būtent tai, kokį darbą galima atlikti iš namų. Be abejonės, tam reikės ilgų valandų darbo ir daugybės popierių bei kompiuterinių failų, mokėjimų ir atsakomybės, tačiau būtent to ir pasigenda dauguma jaunų mamų.
Kadangi naujų įmonių atsiranda nuolatos, be perstojo reikia ir apskaitos, buhalterijos paslaugas teikiančių asmenų. Įmonės viduje buhalteriai dirba labai retai, todėl nuotolinės buhalterijos paslaugos – viena iš populiariausių laisvai samdomų darbuotojų karjeros sričių.

Papildomas mokymas

Mokyti – malonumas ir pareiga. Jeigu turite tokių minčių, galite pabaigti neformaliojo švietimo kursus, dar kelis mėnesius pasidomėti tam tikro dalyko ugdymo programa bei imtis mokyti vaikus papildomai. Juo labiau, kai koronaviruso banga pastūmejo mus link nuotolinio mokymosi, dabar galima vesti užsiėmimus bei papildomai mokyti vaikus net neorganizuojant jų atvykimo iki korepetitorės namų ir taip toliau.
Jeigu šis darbas jums (pa)tiks, turėsite užsiėmimą kone visam likusiam gyvenimui. Dar geriau, kad tai bus užsiėmimas, nešantis finansinę naudą.

Drabužių siuvimas

Siuvimo įgūdžius galite išbandyti „ant savęs“ bei „ant atžalos“. Visas, siūti ir mokytis siūti reikalingas priemones galite įsigyti internetu arba užsirašyti į jums patogiu metu vykstančius siuvėjų kursus. Tai yra labai reikšmingas bei kūrybiškumą išlaisvinantis užsiėmimas, dėl to drabužius siūti ryžtasi tikrai ne kiekviena moteris.
Iš esmės jums tereikia medžiagų ir siuvimo mašinos. Medžiagas galite pirkti dideliais kiekiais, o siuvimo mašinos parduodamos internetu – https://www.varle.lt/siuvimo-masinos/ .
Sėkmingam drabužių siuvimui ir kūrimui labai padėtų kompiuterinės grafikos dizaino gebėjimai bei eskizavimo patirtis. Aišku, viso to galima ir išmokti eigoje. Vėliau, savos gamybos rūbus galite parduoti internetu arba net atidaryti savo butiką.

Receptai ir influencinimas

Jeigu naujai iškeptos mamos galvoja, kad jų kasdienybė yra nuobodi, jos labai smarkiai klysta. Nebūtina siekti tokios pačios karjeros, kaip ir visi kiti žmonės. Jūs galite, ir būdama namuose bei rodydama savo kasdienybę, iš to pakankamai neblogai uždirbti.
Viena iš sričių, kur mamoms lengva realizuoti save – receptai ir maisto gamyba. Minusas tas, kad jus tikrai turi traukti maisto gaminimas ir jūs turite domėtis tuo, ką darote. Galite pasižiūrėti į visas influenceres, kurios yra sėkmingos bei labiausiai pasižymėjusios maisto gamyboje. Dauguma iš jų yra vieno arba kelių vaikų mamos ir daug laiko praleidžia namuose. Pliusas tas, kad jos iš to tikrai labai neblogai uždirba ir dar pagamina be galo skanių patiekalų.

Motinystė ir influencinimas

Dar viena sritis, kur galima pasireikšti ir iš ko uždirbti – patarimai, kaip auklėti, mokyti ir žaisti su vaikais bei kokį maistą jiems patiekti. Maži vaikai sulaukia labai daug dėmesio iš žmonių, tad suderinę savo motinystę su kokia nors kita sritimi ir tai rodydamos socialiniuose tinkluose, galite tapti nuomonės formuotoja, uždirbančia iš socialinių tinklų.

Programavimas

Ieškote kažko naujo? Kažko, kas būtų visiškai kitaip nei galėjote pagalvoti? Programavimu iš namų užsiima gana mažai žmonių, tačiau jų labai reikia ir jų uždarbis tikrai yra be galo didžiulis. Tiesa, mokytis programavimo reikės ilgai, todėl atsidėkite pakankamai laiko…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *