Home > Prekės vaikams > Šukos, kurios tinka ne tik mamai, tačiau ir vaikui. Ekspertų patarimai apie vaikų plaukų priežiūrą

Šukos, kurios tinka ne tik mamai, tačiau ir vaikui. Ekspertų patarimai apie vaikų plaukų priežiūrą

Mamos puikiai žino, kad plaukų priežiūra prasideda nuo tinkamiausių šukų pasirinkimo. Tačiau kadangi šiuo metu rinkoje pasirinkimas yra labai platus – kartais rasti tinkamiausias gali būti labai sunku. Tiksliau – tokiu atveju reikalingas smulkmenų vertinimas, derinimas, galiausiai, pokalbis su gydytoju, kuris gali padėti rasti vaikui bei jautrią galvos odą turinčiai mamai tinkamas šukas.

Ghd šepetys

Ypač giriamas gaminys yra ghd šepetys, kurį galite įsigyti garbane.lt prekybos vietoje. Labiausiai vertinamas dėl gana minkštų šeriukų, kurie puikiai atskiria plaukus, tačiau taip pat padeda išvengti jų sutrumpėjimo tokiu atveju, kai pats plaukas yra labai sausas. Taip pat reikia atminti, kad vaiko oda yra kur kas plonesnė, tad ir šukavimo metu reikalingas didesnis minkštumas, taip pat – šereliai neturi būti labai kieti. Tai padės vaikui nejausti jokio diskomforto, o šukuoti bus galima greitai ir paprastai.

Lengvas šukavimas ir masažas

Kai tinkamos priemonės jau po ranka – reikia išmokti ir tinkamai šukuoti plaukučius, kadangi kaip jau minėjome – vaiko oda labai jautri. Lygiai taip pat kaip ir patys plaukučiai, tad ramus šukavimas – reikalingas. Dažniausiai šukavimo metu taip pat siūloma, kad mamytės darytų vaiko galvos masažą. Tuomet mažasis nusiramins. O tai reikalinga tokiu atveju, kai mažasis nemėgsta šukavimo. Žinoma, su geromis šukomis tikrai nebus jaučiamas diskomfortas, tačiau pasitaiko vaikučių, kuriems šis ritualas – labai nemalonus.

Šukuoti nereikia per dažnai

Geros šukos nekelia jokio diskomforto, tačiau net ir tokiu atveju, kai jos tikrai tinka vaikui – nereikia naudotis per dažnai, kadangi tokiu atveju gali būti kiek apsunkinamas vaiko plaukučių auginimas. Žinoma, kraujotakos aktyvinimas reikalingas, tačiau kadangi vaiko oda yra labai plona – geriausia tai yra daryti pirštais, o ne šukomis. Tokiu atveju puikiai užtenka šukavimo kartą per savaitę. Žinoma išskyrus tais atvejais, kai plaukučiai labai veliasi. Tokiu atveju šukavimas, žinoma, religingas, tačiau darykite tai atsargiai, kad vaiko oda nebūtų pažeista.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *