Home > Prekės mamai > Siuvinėjimo rinkinių paskirtis

Siuvinėjimo rinkinių paskirtis

Istoriniai šaltiniai rodo, kad siuvinėjimo pavyzdžių rasta senovės Egipte išlikusių nuo pirmo tūkstantmečio prieš Kristų. Europoje šis amatas plėtotas viduramžiais. Siuvinėjimas labai populiarus buvo Indijoje ir Kinijoje. Buvo siuvinėjima apavas,dekoratyviniai audiniai, namų apyvokos reikmenys. Kryžiaus karų metu atsirado poreikis siuvinėti herbus, vėliavas, palapines, žirgų ir Karių aprangą. Buvo siuvinėjama vienuolynuose ir didikų rūmuose. Kūrėsi amatininkų dirbtuvės. Dvidešimtame amžiuje siuvinėjimas tapo vienu populiariausių rankdarbių. Lietuvoje buvo siuvinėjami drabužiai: nosinės, skarelės, marškiniai, prijuostės. Namū apyvokos audiniai: užtiesalai, staltiesės, pagalvėlės. Savo pozicijų šis užsiėmimas neužleidžia iki šiol. Pradedantysis ar įgudęs siuvinėtojas gali įsigyti įvairiausių siuvinėjimo reikmenų. O nenorintiems skirti daug laiko paieškoms ar dar nedaug išmanantiems apie rankdarbius, siūlomas platus siuvinėjimo rinkinių asortimentas. Daugelį rinkinių sudaro audinys su paveikslu aptrauktas ant rėmelio, adata,tinkami siūlai ir darbo instrukcija. Į rinkinius įeina įvairios tematikos ir skirtingo sudėtingumo paveikslai.

Siuvinėjimo rinkinys tinka ir pradedantiesiems,ir įgudusiems

  • Tai gali būti puiki dovana mėgstantiems rankdarbius.
  • Siuvinėjimo rinkinys pravers norintiems išbandyti naują užsiėmimą.
  • Puikiai siuvinėjantys gali įsigyti rinkinį su didesnio formato paveikslu smulkiomis detalėmis.
  • Vaikams patiks rinkinys su mažo formato žaismingu paveiksliuku.
  • Išsirinkite rinkinį su norimu paveikslu ir iš karto galėsite pasinerti į darbą. Jums nereiks papildomai ieškoti reikalingų siūlų,derinti jų spalvų ir adatų .
  • Nusipirkę siuvinėjimo rinkinį ir jį išsiuvinėję, galėsite padovanoti vertingą rankų darbo dovaną.
  • Siuvinėdami siūlais iš siuvinėjimo rinkinio, sunaudosite pridėtus siūlus ir vėliau nesipainios siūlų likučiai, kurių galbūt neturėsite kur panaudoti.

Siuvinėjimo rinkiniai suteikia sąlygas ir galimybes pamėgti naują rankdarbių rūšį. Pamėgusiems šį užsiėmimą, tai puiki galimybė laisvalaikį skirti pomėgiui, o ne priemonių paieškoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *