Home > Namams > Kaip pasidaryti manikiūrą namų sąlygomis?

Kaip pasidaryti manikiūrą namų sąlygomis?

Nesvarbu, ar bandote sutaupyti pinigų, ar neinate į saloną, nes nėra galimybės, visada galite pasidaryti savo tobulą manikiūrą namuose. Tai, kad nudažant savo nagus yra tikras pasitenkinimas, taip pat gali turėti terapinės naudos. Kas be ko, namuose gali būti sunku pasiekti tuos pačius rezultatus, prie kurių esate įpratę salone, bet tai nereiškia, kad neįmanoma pačiam gauti gerą rezultatą; tereikia šiek tiek praktikos ir gero metodo. Atlikti manikiūrą namų sąlygomis, gali atrodyti kėbloka, tačiau taip tikrai nėra. Viskas, ko reikia, tai išmokti paprastų žingsnių. Panagrinėkime keletą žingsnių, kuriuos turėtumėte žinoti, norint pasidaryti manikiūrą namų sąlygomis.

Reikėtų pradėti nuo gero nagų lako valiklio. Reikia nuvalyti visą laką (net blizgučius) ir dažniausiai tokie valikliai turi maistinių medžiagų, kurios padės sustiprinti nagus ir drėkins odeles. Net jei neturite lako, vis tiek patartina nuvalyti nagus su valikliu, kad atsikratytumėte aliejaus ar nešvarumų, kurie gali deformuoti jūsų laką. Po to nepamirškite nusiplauti rankų muilu ir vandeniu.

Užtepkite pagrindinį lako sluoksnį, kad drėkintumėte ir apsaugotumėte nagus ir išvengtumėte skilimo. Tada keletą atvėsinkite. Tarp kiekvieno sluoksnio rekomenduoja palaukti apie dvi minutes, pradedant pagrindiniu sluoksniu. Naudokite kokybiškas bazes ir lakus, jos užtikrins, kad jūsų manikiūras laikytųsi ilgai. Ir galiausiai naudokite specialias lempas, jūsų lakui džiovinti. Uv led lempos tai puiki galimybė pagreitinti gelinio lakavimo procesą. Tokios lempos greitai džiovima nagų laką ir jums nereikės laukti kol įprastas lakas sudžius. Tokios lempos yra saugios naudojimui ir jų pagalba galite pasiekti tokius pačius gerus rezultatus kaip ir darydamiesi manikiūrą grožio salone. Dėl gausaus lempų pasirinkimo, patartina kreiptis į specialistus, kurie jums pakonsultuos, kuris variantas namų sąlygomis jums bus tinkamiausias.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *