Home > Prekės vaikams > Magnetinė piešimo lenta: vertinga pramoga vaikams

Magnetinė piešimo lenta: vertinga pramoga vaikams

Magnetinė piešimo lenta

Šiandien vaikai yra itin smalsūs ir aktyvūs. Jų įgūdžiams lavinti kuriama begalės įvairių edukacinių žaislų pagal amžių, poreikius ir kitus požymius. Pagrindiniai užsiėmimai, kurie padeda ugdyti smulkiąją motoriką 3–8 metų vaikams – tai piešimas, rašymas, pynimas, rišimas, konstravimas, klijavimas. Gaila, kad dažnai tėvai pamiršta, jog raidžių rašymas ir piešimas kompiuterio ekranuose neatstos realaus rašymo, piešimo ypatumų, tačiau įrodyti šių vaikiškų pramogų naudą Jūsų vaikui nėra sunku.

Piešimas lavina vaizdinį, erdvinį, loginį mąstymą, jis labai svarbus vaiko vystimuisi. Piešdamas vaikas taip pat ima pastebėti detales, skirtumus, tampa atidesnis, pastabesnis, labiau susikoncentravęs, ugdoma vizualinė atmintis, kuri prisideda prie fantazijos turtinimo – kuo daugiau vaizdinių žinių galvoje yra, tuo laisviau galima fantazuoti.

Piešinys – darbo rezultatas, kuriuo vaikas didžiuojasi, tad svarbu, kad jo triūsas būtų pastebėtas ir įvertintas. Įdomiausi piešiniai gali būti prisegami ant lentos, šaldytuvo. Vaikui tai suteiks pasitikėjimo savimi, taip tik labiau skatinsite jį išreikšti save, pasitikėti savimi.

Magnetinė piešimo lenta, tai ne tik pramoga, kartu tai ir mokomoji priemonė bei vienas iš patogiausių ir naudingiausių būdų lavinti vaikų fantaziją, pastebėti grožį. Leisdami vaikui piešti ar rašyti ant lentos, stimuliuojame nervinę sistemą, skirtingus smegenų pusrutulius.

Magnetinė piešimo lenta gali tarnauti ne tik kaip pramoga, bet ir kaip šeimos komunikacijos, planų ruošimo vieta. Vaikas ugdys atsakomybės jausmą.

Be to, tai patogus būdas nutrinti piešinį, ir pradėti kitą, ar surengti parodą, prispaudžiant piešinius magnetukais ant lentos. Vaikas turės tiek laisvą vietą savo kūrybai išreikšti, tiek paliks ramybėje namų sienas. Ne tik ugdysite asmenybę, bet ir išvengsite infarkto, radę piešinių ant tapetų, sienų, baldų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *