Home > Namams > Kokią grindų dangą pasirinkti salione?

Kokią grindų dangą pasirinkti salione?

Jūsų namams yra daugybė skirtingų grindų dangų tipų, o jūsų pasirinkimas priklausys nuo pasirinkto dydžio, stiliaus ir nuo to, kiek laiko norite skirti priežiūrai. Kai kurioms erdvėms geriausias sprendimas gali būti namų kilimai, kurie yra puikus pasirinkimas norintiems išlaikyti grindis švarias, bet neturintiems tam daug laiko. Namų kilimus lengva išsiurbti, bet jiems reikia daugiau priežiūros. Neretai jie yra kaip kambario puošmena, todėl svarbu pasirinkti tokį, kuris ne tik papildytų dekorą, bet ir suteiktų jaukumo, šilumos bei stiliaus. Daugiau informacijos rasite http://toplaisvalaikis.lt/single-category/namai/?directory_type=general

Namų kilimų tipai

Yra daug namų kilimų medžiagų, nuo rankomis austos vilnos iki pliušinių sintetinių medžiag. Tai, ką pasirinksite, priklausys nuo to, kur norite naudoti kilimą, ir nuo biudžeto, kurį norite jam išleisti. Namų kilimų tipus galima skirstyti pagal medžiagą: polipropileno, vilnos, viskozės, poliesterio, nailono arba pynimo tipą: kilpiniai, karpyti, susukti, aksominiai, berberiniai, taip pat pagal naudojimo klasę. Medvilnė yra labiausiai paplitusi kilimų medžiaga, nes ją lengva valyti ir prižiūrėti. Vilnoniai kilimai yra populiarūs, nes yra patvarūs ir reikalauja mažiau priežiūros nei kitoms medžiagoms. Kita vertus, sintetinės dangos dažnai pasirenkamos dėl mažos kainos, tačiau jas reikia dažniau valyti nei kitų rūšių kiliminės dangos medžiagas, o taip pat ir didesnės bendros priežiūros, kad būtų užtikrintas ilgaamžiškumas.

Kokią grindų dangą rinktis?

Kilimas yra populiarus grindų pasirinkimas daugeliui namų savininkų, nes jis yra šiltas ir jaukus ir suteikia minkštumo bet kokiam kambariui. Tačiau prieš perkant svarbu suprasti šių dangų privalumus ir trūkumus – tuomet jums bus lengviau priimti geriausią sprendimą dėl savo namų.

Pagrindinis namų kilimų privalumas – galimybė juos pritaikyti pagal savo stilių ir poreikius. Patys inovatyviausi pasižymi atsparumu dėmėms, ugniai, atsparumu UV spinduliuotei, pagerėjusia oro kokybe ir padidintu patvarumu, o tai turi įtakos jų patrauklumui. Tarp plataus kilimų asortimento yra daug įvairių rūšių kilimų, įskaitant gauruotas, pliušines ir net kilimines plyteles. Galimi įvairių spalvų ar raštų kilimai, kurie geriausiai derės prie bet kokio dekoro. Dažniausi kiliminės dangos trūkumai yra tai, kad jas sunkiau išlaikyti švarias, palyginti su grindimis iš medžio, vinilo ar laminato.

Svetainė yra svarbiausia namų erdvė. Jai pasirinkta grindų danga gali turėti didžiulę įtaką jų estetikai ir oro kokybei patalpoje. Yra daugybė skirtingų grindų dangų tipų, atitinkančių kiekvieno skonį ir biudžetą. Svetainės kilimai yra skirtingos tekstūros, todėl svarbu atrasti tokį, kuris tiktų gulint ar sėdint ant grindų. Taigi danga šiame kambaryje turi būti minkšta liesti ir gerai priglusti po kojomis vaikštant. Svarbu, kad kilimas būtų atsparus dėmėms – per susitikimą su draugais išsiliejęs vynas, netyčia po šeimos susitikimo nukritęs maistas ar filmo metu susidariusios picos padažo dėmės turi būti lengvai pašalinamos nepaliekant pėdsakų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *