Home > Namams > Kaip išsirinkti televizorių?

Kaip išsirinkti televizorių?

Perkantys naują televizorių susiduria su išties įspūdinga pasiūla. Daug prekių ženklų, begalė funkcijų, skirtingi matmenys ir kiti parametrai neretai lemia „pasimetimą“: ką rinktis, į ką atsižvelgti ir kuris variantas yra geriausias. Tad siekdami pasirinkimo procesą palengvinti pateikiame kelis vertingus patarimus.

Televizoriaus dydis

Šį aspektą dažnas vertina patį pirmąjį. Tai gerai, nes perkant internetu galima gerokai susiaurinti pasirinkimų lauką. Vadovaukitės taisykle – ekrano įstrižainė dvigubai mažesnė už tą atstumą, kuris skiria žiūrinčiuosius nuo televizoriaus.

Ekrano tipas

Šiandieninėje rinkoje rinksitės iš trijų populiariausių variantų: LCD, OLED ir MiniLED. Maksimaliai vaizdo kokybei – OLED ekranas, jei norite „aukso viduriuko“, tai tiks MiniLED.

Jungtys

Įvertinkite, kokie Jūsų televizoriaus žiūrėjimo įpročiai, taip bus lengviau nuspręsti, kokios jungtys Jums aktualios. Paprastai dažnas domisi, ar televizorius turi bent vieną HDMI jungtį, taip pat itin dažnai naudojamas USB, MHL jungtis.

Rezoliucija

Rasite televizorių, kurių ekrano rezoliucija gali būti HD, Full HD, 4K UHD ar 8K UHD. Du pastarieji variantai bus labai geri pasirinkimai. Visgi jei norite mėgautis įspūdinga kokybe, rinkitės 8K UHD.

Smart TV

Šiandien prie daugelio televizorių galite išvysti Smart TV ženkliuką. Nežinantiems, kas tai yra, kyla klausimas, ar verta pirkti tokį televizorių. Smart TV, arba išmanusis televizorius, šiandieniam vartotojui atveria kur kas platesnes galimybes: prieigą prie interneto, naudojimąsi programėlėmis, galimybę žaisti žaidimus ir daug kitų.

Ar saugu televizorių įsigyti internetu?

Šiais laikais pirkti internetu įprasta, net ir tokius pirkinius kaip televizorius. E. parduotuvės suteikia plačias galimybes rinktis patogiai ir saugiai. Čia pateikiamos tikslios kainos, nuotraukos, išsamūs aprašymai, taip pat patikimi pardavėjai siūlo ir prekių grąžinimo garantiją.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *