Home > Prekės mamai > Kokias gėles padovanoti gimdyvei?

Kokias gėles padovanoti gimdyvei?

geles po stiklu, dovana, rozes

Vaiko gimimas- šeimoje ypatinga diena. Dažniausiai šią svarbią dieną tėvelius sveikiname gėlėmis. Šiltos ir subtilios gėlių puokštės gali būti sudarytos iš įvairių skintų gėlių ar vienos rūšies žiedų. Šiai dienai tinka gėlės švelniomis spalvomis: balta, švelniai rožine, žalsva, melsva, nepatartina rinktis ryškių spalvų ir stiprų kvapą skleidžiančių gėlių. Pasirinktoje gėlių puokštėje gali atspindėti gimusio vaikelio lyties spalvos. Berniukams tinkama: balta, melsva, žalsva spalva, o mergaitėms: balti, rožiniai, kreminiai atspalviai.

Miegančios rožės

Mieganti rožė, miegančių gėlių kompozicijos ar gėlės po stiklu tai pat tiks pasveikinti vaikelio gimimo proga. Šios ypatingos gėlės išlieka gražios mėnesių mėnesiais be priežiūros, vandens ir šviesos. Miegančios gėlės tėvelius džiugina ištisus metus. Gėlių puokštes, dėžutes ar miegančias gėles galima pristatyti nurodytu adresu į namus, ar į gimdymo namus, visada laiku ir su šypsena.

Pavasario lauko gėllių puokštės

Gėlės yra viena gražiausių meilės išraiškų, kuri parodo, koks tas žmogus jums yra mielas ir nesvarbu ką norite nustebinti: mamą, tėtį, brolį, senelį ar bet kurį artimą žmogų ir tegul pavasaris skleidžia šilumą jūsų namuose. Lauko pievų gėlių ir žolynų nuoširdi, neįkainuojama puokštė. Įvairios gėlės ir žolės: naktižiedės, jaunažuolės, rugiagelės, neužmirštuolės, aguonos, įvairios smilgos ir kt. Šių gėlių puokštėms tinka seni virtuvės daiktai: puodynės, puodeliai, arbatiniai. Gėles galima pamerkti į stiklainį su vandeniu ir įstatyti į krepšius, pintines, medinius lovelius, Praktiška lauko gėles sodinti gėlynuose ar šalia dekoratyvinių augalų. Nes jos puikiai dera su puošniais, prabangiais augalais, išryškina puokštes jas kuriant, priduoda joms žavesio ir natūralumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *