Home > Prekės vaikams > Kokius drabužius geriausia pirkti naujagimiui?

Kokius drabužius geriausia pirkti naujagimiui?

Nesvarbu, ar jūsų džiaugsmo vaisius jau atkeliavo, ar jau pakeliui, rūbai naujagimiui gali būti nelengva ir šiek tiek sudėtinga užduotis. Daugumai iš mūsų užtenka sunkumų susirenkant sau tobulą aprangą, tačiau išsirinkti geriausius drabužius savo mažyliui yra visai kita istorija.

Išsirinkti tinkamą mažylio drabužių dydį visada bus iššūkis – jie auga taip greitai. Todėl rekomenduojame rinktis šiek tiek laisvesnius drabužius, galbūt brangesnių prekės ženklų, bet užtat užtikrinančius kokybišką kasdienybę jūsų mažyliui, ypač jei jūsų vaikui dar nėra trijų mėnesių. Tokiu būdu jie ne tik išaugs į jūsų perkamus drabužius, bet ir išvengs egzemos bei odos sudirginimo. Tikrai suprantama, kad naujiems tėvams gali būti sunku susivokti dėl dydžio, ypač kai yra tiek daug ką nuveikti. Štai kodėl daugelis gamintojų sukūrė novatorišką vidinę dydžio nustatymo sistemą, kuri jūsų patogumui aiškiai pažymėta vidutiniu jūsų kūdikio amžiaus dydžiu. Paprastai kūdikių dydžiai Lietuvoje laikosi tos pačios sistemos. Tačiau atminkite, kad kiekvienas kūdikis yra skirtingas, ir visiškai normalu, kad sveiki kūdikiai netelpa naujagimio dydžių net iškart po gimimo.

Visi žinome, kaip vilioja aprengti savo mažylį tik geriausiais iš geriausių! Sutinkame – nors žavu ir taip smagu aprengti savo kūdikį tam tikromis ypatingomis progomis, pavyzdžiui, einant pas močiutę ar per pirmąsias kūdikio nuotraukas, būtina pasirūpinti, kad vaikui būtų patogu ir šilta kasdien. Kartais gali būti šiek tiek sudėtinga užtikrinti savo mažylio komfortą, tačiau čia yra keletas dalykų, kuriuos reikia atsiminti bandant naujus prigludusius drabužius: Greitai suprasite, kad aprengti mažylį yra dar sunkiau nei apsirengti pačiam.

Aprengti naujagimį ir nusivilkti drabužius mažiesiems gali būti nepatogu, todėl svarbu pasirinkti tokius apdarus, kurie leistų tai padaryti greitai ir švelniai. Kad jie būtų patogūs, stenkitės pasirinkti drabužius, kurių nereikės traukti per minkštas mažas galvas. Štai kodėl drabužiai su priekiniais užsegimais ir tvirtinimais yra būtini kiekvieno mažo vaiko spintoje. Suspaudžiamos sagos ypač užpakalinės sagos, yra labai nenaudingos kūdikių drabužiams. Nesvarbu, ar greitai keičiate vystyklus, ar norite ištraukti savo kūdikį iš nešvarios aprangos, smeigės yra geriausias jūsų pasirinkimas mažam kūdikiui. Audinys, kurį naudojame turi būti pagamintas iš 100% organinės medvilnės, kuri yra apdorota taip, kad būtų hipoalergiška jums ir jūsų kūdikiui. Natūralūs pluoštai, tokie kaip medvilnė ir linas, yra gerai pagamintos vaikiškos aprangos žymeklis, nes jie pasižymi aukštu natūralaus elastingumo lygiu ir įmontuota džiūvimo technologija, kad jūsų naujagimis būtų kuo sausesnis.

Naujagimių drabužiai internetu šiais laikais labai patogus apsipirkimo būdas. Daugiau informacijos: http://www.manomarketingas.lt/category/komunikacijos/prekiu-zenklai/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *