Home > Namams > Moderni svetainė. Kokia ji?

Moderni svetainė. Kokia ji?

Svetainė yra tokia patalpa, kurioje renkasi žmonės, kurie aktyviai leidžia laiką. Kiekvienas asmuo tokią erdvę supranta vis kitaip, tad ir interjerą kuria pagal savo poreikius. Ir gerai, kadangi tai vieta, kurioje praleidžiame labai daug laiko, juolab, kurioje sutinkame svečius, tad gerai, kai viskas įrengta pagal asmeninius poreikius.

Jeigu domina skoningi svetainės interjero pavyzdžiai – su jais galite susipažinti čia: https://www.cledemaison.lt/lt/svetaines-interjero-dizainas. O ieškantiems būtent modernumo – pateiksime kelis patarimus, kurie padėtų padėti Jums įgyvendinti šią erdvę ir be specialisto pagalbos – gana paprastai.

Ryškios ir drąsios spalvos

Dažniausiai modernumas nuo klasikos labiausiai skiriasi savo spalvomis. Paprasčiausiai komponuojamos labai drąsios, labai ryškios spalvos, kurios traukia akis. Žinoma, tai nereiškia, kad patalpoje yra tikra spalvų margulynė, kad sunku suprasti – kas ir kur. Dažniausiai pasirenkamos dvi, kurios kartu su atspalviai formuojamas modernioje svetainėje. Tačiau tai nėra pasteliniai atspalviai, tai nėra klasikoje labiausiai mėgsta ruda. Spalvos dažniausiai drąsios ir tai rodo, kad joje gyvenantis žmogus – taip pat yra ryški asmenybė.

Mažai daiktų ir paprasta priežiūra

Dažniausiai moderniuose namuose yra mažai daiktų, tad patalpos priežiūra tampa kur kas paprastesnė ir tuo pačiu reikalauja mažiau laiko. Žinoma, mažai daiktų nereiškia, kad patalpa nebus miela, jauki. Tikrai bus. Tik dažniausiai lyginant su klasika kvepiančiais namais, kuriuose yra daug akcentų – modernizmas yra kur kas paprastesnis, kuklesni, o tuo pačiu ir namų priežiūra – patogesnė.

Funkcionalūs baldai

Labai dažnai modernus interjeras kuriamas mažose erdvėse, kadangi stengiamasi, kad daiktų būtų kuo mažiau. O kuo daugiau daiktų – tuo erdvės dažniausiai atrodo labiau apkrautos, tad mažas keikis – patogus ir geras pasirinkimas. Taip pat tokiu atveju siūlome daugiau investuoti į funkcionalius baldus, kurie turi ne vieną funkciją. Pavyzdžiui, svetainėje geras pasirinkimas yra sofa, kuri gali virsti lova arba mažas staliukas, kuris gali išsilankstyti iki didelio valgomojo stalo. Tokie baldai – puikus pasirinkimas mažuose kambariuose.

O kaip turi atrodyti Jūsų svajonių svetainė?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *