Home > Mamos sveikata > Krūtų pakėlimo būdai

Krūtų pakėlimo būdai

Yra keletas krūtų pakėlimo būdų: nuo neinvazinio stangrinimo iki chirurginio krūtų pakėlimo. Metodo pasirinkimas priklauso nuo krūtų būklės ir pacientės lūkesčių. Kaip pasirinkti tinkamą metodą? Pristatome tris efektyvius gydymo būdus, kuriuos galite pasirinkti.

Kaip pakelti krūtinę

Neinvazinis krūtų pakėlimas

Nedidelį krūtų stangrumo praradimą galima koreguoti neinvazinėmis estetinės medicinos procedūromis, tokiomis kaip termoliftingas. Šio gydymo metu naudojama infraraudonoji spinduliuotė, kuri sukelia šiluminį poveikį audiniuose. Kaitinant kolageno skaidulas jos susitraukia, o tai savo ruožtu stangrina odą. Fibroblastai, skatinami dirbti, vienu metu gamina naują kolageną, kurio dėka padidėja odos tankis.

Krūties pakėlimas kėlimo siūlais

Neinvazinis krūtų pakėlimas taip pat įmanomas dėl pakeliamųjų siūlų. Procedūra rekomenduojama moterims, kurių krūtys yra mažos, praradusios stangrumą. Nechirurginis siūlų pakėlimas apima siūlų įkišimą po oda labai plona adata. Medžiaga, iš kurios pagamintas pluoštas, ne tik palaiko šiek tiek krentančius audinius, bet ir padidina kolageno gamybą odoje, kurios dėka krūties oda atgauna stangrumą ir elastingumą.

Krūtų pakėlimo ir didinimo operacija

Veiksmingiausias ir patvariausias krūtų pakėlimo būdas, nepaisant dydžio, yra plastinė chirurgija. Krūtinės pakėlimo operacija atliekama taikant bendrąją nejautrą. Krūtų pakėlimo operaciją sudaro odos pjūvis aplink spenelio areolę, po ja ir išilgai natūralios krūties linijos, o po to pašalinamas odos perteklius ir krūtis sumodeliuojama taip, kad būtų tinkamai išstumta liaukos dalis, kuri gravituoja žemyn. Procedūros metu užpildoma viršutinė krūtų dalis, kuri neleidžia joms kristi ir išsilyginti. Jei reikia, korekcija gali apimti ir spenelio vietos, net jo dydžio bei formos koregavimą.

Kadangi chirurginis krūtų pakėlimas pagerina krūtų stangrumą ir formą, tačiau gali šiek tiek sumažinti jų dydį, jis derinamas su krūtų didinimu implantais. Krūtų pakėlimas taip pat yra gydymas per dideles krūtis turinčioms moterims, kurios nori ją sumažinti ir palengvinti stuburą. Tada vienos procedūros metu gydytojas pašalina riebalų perteklių ir krūties audinį.

Krūtų pakėlimo metodo pasirinkimą verta palikti specialistui. Estetinės medicinos gydytojo ar plastikos chirurgo konsultacijos metu išsiaiškinsite, kokia krūtų pakėlimo procedūra jums bus tinkamiausia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *