Home > Mamos sveikata > Ką reikia žinoti apie pilvo plastiką po gimdymo?

Ką reikia žinoti apie pilvo plastiką po gimdymo?

pilvo plastika

Džiugus momentas moters gyvenime nėštumas ir motinystė. Palengva augantis pilvukas ir esamas pilvuko gyventojas džiugina busimus tėvelius ir artimuosius. Tačiau likę ženklai po gimdymo džiugina ne kiekvieną moterį. O koks kūnas liks po nėštumo priklauso nuo genetikos, odos bei jungiamojo audinio elastingumo. Vienoms pavyksta po gimdymo, likti kaip ir iki nėštumo, nepakitusio svorio, lygia oda, be strijų ir kitų odos ar raumenų įplyšimų. O kitoms gi moterims visam gyvenimui lieka kūno randai, atsikišęs pilvukas, strijos.

 

Dalį likusių kūno netobulumų galima išspręsti sporto ir specialiais pratimais pagalba. Tačiau yra kita dalis, kur nei didelis fizinis krūvis, nei specifiniai pratimai negelbėja. Kai nėštumo metu plyšta jungiamieji raumenys, lieka ištemptos odos perteklius, sutrūkinėja oda, vadinamos strijos, padėti gali tik pilvo plastika https://gpklinika.lt/pilvo-plastika/ .

 

Pilvo plastikos metu gali būti sprendžiamos kelios problemos:

 

1. Nusiurbiami riebalai, taip formuojamas plokštesnis pilvukas.

2. Kai šalinamas perteklinės odos sluoksnis, pašalinama oda su strijomis, o likusios įsitempia ir lieka šviesesnės, mažiau pastebimos.

3. Dažniausiai, esant daugiavaisiam nėštumui, kai laukiamasi dvynukų, trynukų, gali išsiskirti tiesieji pilvo raumenys. Ir jokie fiziniai pratimai nepadės. Tai gali būti koreguojama tik pilvo plastikos dėka, kai operacijos metu raumenys sutraukiami.

4. Cezario operacija gali būti kliūtis atsistatyti išsitempusiems raumenims nėštumo metu. Šios operacijos metu pažeidžiami raumenų nervai, dėl ko raumenys nebesusitraukia, todėl gali būti reikalinga pilvo plastika.

 

Jei po gimdymo motinyste trukdo džiaugtis pakitusios kūno formos, nukarusi oda, suapvalėjęs pilvukas, o fizinis krūvis, maisto derinimas nepadeda, padėti gali pilvo plastika. Tačiau reikia žinoti, kad tai nėra svorio mažinimo procedūra, o atliekamas kūno formų koregavimas. Beje, atlikta pilvo plastika nėra kliūtis vėliau išnešioti ir susilaukti vaikų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *