Home > Prekės vaikams > Natūralių šampūnų nauda vaikų plaukams

Natūralių šampūnų nauda vaikų plaukams

Kiekvienas nori duoti savo vaikui tai, kas geriausia. Kruopščiai renkamės, ką duodame valgyti, ieškome kokybiškų žaislų, drabužių. Ši tendencija galioja ir vaikų kosmetikai. Nieko keisto, kad pastaruoju metu itin populiarus interneto paieškos sistemose įvestas slaptažodis yra „natūralus šampūnas vaikams“.

Tėveliai ieško pirkti produktų be chemikalų, SLS, parabenų, silikonų ir kitų kenksmingų ingredientų, kurie netinka gležnai mažiausiųjų odai ir plaukams. Labai džiugu tokiu sąmoningumu ir atsakomybe. Šiandieninė rinka patenkina visų tėvų, norinčių įsigyti natūralius šampūnus vaikams, poreikius. Asortimente randama geriausių gamintojų kosmetika, kurie skiria didelį dėmesį savo gaminių kokybei, sudėčiai ir saugai.

Šampūnai – švelni kosmetika vaikams

Vaikų kosmetika išsiskiria ypatingu subtilumu ir kompozicijomis, sukurtomis taip, kad nedirgintų jautrios odos. Švelnios plovimo medžiagos efektyviai valo plaukus ir galvos odą, nesukeldamos sausumo ir niežėjimo. Vaikų kosmetikos sudėtis sudaryta taip, kad nesukeltų akių deginimo ir ašarojimo, todėl vaikas maudymosi laiko itin laukia.

Šampūnuose esantys natūralūs ingredientai, kuriuose gausu riebalų rūgščių, giliai maitina vaikų plaukus, suteikia jiems šilko švelnumo ir gilaus maitinimo. Be to, apsaugo nuo sudirginimo, drėkina ir ramina gležną galvos odą. Vaikų šampūnai savo sudėtimi labai skiriasi nuo suaugusiųjų priežiūros preparatų. Tai akivaizdu. Mažo vaiko oda reikalauja specialios priežiūros, todėl kosmetika yra švelni, nedirgina jautrios odos, dažnai neturi kvapo.

Į ką atsižvelgti renkantis šampūną vaikams?

Visų pirma, šampūno sudėtį. Vaikų oda dar neturi tinkamai išsivysčiusio hidrolipidinio sluoksnio, kuris yra natūralus barjeras, apsaugantis nuo išorinių veiksnių, todėl ji yra linkusi dirginti. Neteisingai parinkta priežiūros kosmetika sustiprina problemą.

Renkantis natūralų šampūną savo vaikui, verta atminti, kad jis turėtų būti pritaikytas vaiko amžiui – informacija, kokiam amžiui priemonė skirta, dažniausiai būna ant pakuotės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *