Home > Prekės vaikams > Neperšlampamos paklodės praktiškumas

Neperšlampamos paklodės praktiškumas

Neperšlampamos paklodės

Turbūt esate girdėję apie rinkoje pasirodžiusias, ir kasdienybėje jau spėjusias tapti nepakeičiamomis, neperšlampamas paklodes. Tai labai praktiška investicija, kartais netgi tampanti tikru išsigelbėjimu tėveliams, ligoniams, pagyvenusiems žmonėms ir kiekvienam iš mūsų.

Miegas yra kone svarbiausias ir biologiškai reikalingiausias procesas mūsų gyvenime. Miegodami savęs nekontroliuojame, taigi sujaukiame patalus, tampa nepatogu, atsikeliame suirzę, nepailsėję. Neperšlampama paklodė pagerina miego procesą: vientisa guma tvirtai priglunda prie čiužinio ir neslidinėja judant, apsaugo čiužinio viršų bei šonus ir tuo pačiu metu leidžia orui laisvai cirkuliuoti.

Kartais pritingime, ypač po sunkios dienos, vakarieniauti prie stalo, norisi greičiau palysti po šiltais patalais, o ir lovoje užkandžiauti būna kur kas skaniau ir smagiau, nei virtuvėje prie stalo – visa tai tikras išbandymas Jūsų čiužiniui – negali žinoti, kada iškris pyrago gabalėlis ar išsipils kava. Sugadintas čiužinys, tai papildomos išlaidos Jūsų kišenei, todėl užtiesus neperšlampamą paklodę, prailginamas čiužinio tarnavimo laikas – suliejus paklodę, čiužinys vis tiek išliks sausas ir švarus. Paklodė apsaugos nuo drėgmės, dėmių ir purvo atsiradimo ant patalynės.

Neperšlampamos paklodės medvilninis paviršius yra pralaidus kūno šilumai ir drėgmei, taip pat higieniškas ir antielergiškas – apsaugo nuo dulkių ir dulkių erkučių atsiradimo, taip esate apsaugotas nuo rimtesnių susirgimų ar bėrimų.

Taigi, neperšlampama paklodė yra tikrai praktiškas ir reikalingas daiktas kiekvieno iš mūsų namuose. Užvilkę šią paklodę ant čiužinuko išvengsime galimų nelaimių, neišmesime pinigų į balą, bet ir pagerinsime miego kokybę bei saugosime sveikatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *