Home > Prekės mamai > Rūbų skalbikliai: kas geriausiai pašalina senas dėmes?

Rūbų skalbikliai: kas geriausiai pašalina senas dėmes?

Norint iš drabužių pašalinti senas dėmes, labai svarbu pasirinkti tinkamą skalbinių ploviklį. Skalbiklio efektyvumas priklauso nuo jo gebėjimo suskaidyti ir pašalinti įvairių tipų dėmes nepažeidžiant audinio. Kadangi rinkoje yra tiek daug galimybių, gali būti sudėtinga nustatyti, kuris ploviklis geriausiai tinka konkrečioms dėmėms pašalinti. Tačiau pasirinkus tinkamą skalbimo priemonę, gali būti, kad jūsų drabužiai bus visiškai originalūs.

Norint veiksmingai pašalinti skirtingų tipų dėmes, reikalingi skirtingi gydymo metodai. Pavyzdžiui, baltymų pagrindu pagamintoms dėmėms, tokioms kaip kraujas ir prakaitas, reikia fermentų, kad suskaidytų baltymus, o aliejaus pagrindu pagamintoms dėmėms reikia tirpiklio, kad ištirptų aliejus. Be to, norint visiškai pašalinti kai kurias dėmes, tokias kaip rašalas ir rūdys, reikia specialių gydymo metodų. Todėl labai svarbu nustatyti dėmės tipą ir pasirinkti ploviklį, specialiai sukurtą jai pašalinti.

Keletas populiarių skalbinių ploviklių teigia, kad jie efektyviai pašalina senas dėmes. Pavyzdžiui, Ariel teigia esantis švelnus ploviklis, kuris veiksmingai pašalina dėmes nepažeidžiant audinio. Yra žinoma, kad skysti plovikliai, tokie kaip Persil ir Tide, efektyviai pašalina maisto, riebalų ir aliejaus dėmes. Tačiau, kai kalbama apie sunkiai įveikiamas dėmes, kurios neišnyksta naudojant įprastą ploviklį, dėmių valikliai, tokie kaip Vanish ir OxiClean, gali būti veiksmingi. Svarbu pažymėti, kad ploviklio efektyvumas skiriasi priklausomai nuo dėmės tipo, audinio ir skalbimo sąlygų. Todėl patartina vadovautis gamintojo instrukcijomis ir atlikti pleistro testą prieš naudojant bet kokią skalbimo priemonę savo drabužiams.

Aliejaus dėmes, tokias kaip riebalai ir kepimo aliejus, gali būti ypač sunku pašalinti iš drabužių. Tačiau yra keletas veiksmingų būdų kovoti su tokio tipo dėmėmis. Vienas iš paprasčiausių sprendimų – pažeistą vietą kuo greičiau pabarstyti valgomąja druska. Druska padės sugerti aliejų, todėl jį bus lengviau pašalinti. Kitas variantas – ant dėmės patepti nedidelį kiekį indų muilo arba skalbinių ploviklio ir leisti kelias minutes nusistovėti prieš skalbiant drabužį karštame vandenyje. Jei dėmės yra labiau įsisenėjusios aliejaus pagrindu, gali prireikti išankstinio apdorojimo specializuotu dėmių valikliu. Daugiau apie tai http://weboaze.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *