Home > Prekės vaikams > Vaikiškos kėdutės vaikų saugumui ir komfortui

Vaikiškos kėdutės vaikų saugumui ir komfortui

vaikiskos kedutes, trumpalaike automobiliu nuoma

Jau nuo pirmųjų vaiko gimimo dienų tėvelių užduotis suteikti jam maksimaliai meilės ir saugumo jausmą. Tad rūpinasi juo kiekvienoje situacijoje. Labiausiai mamos nori, kad vaikai būtų saugūs ir patogiai jaustųsi kelionių metu. O kai mažieji jaučiasi gerai, tai ir tėveliams lengviau keliauti.

 

Pradedant nuo pirmos mažylio kelionės reikia pasirūpinti saugia ir ne mažiau patogia kelionės kėdute. Net jei keliausit naudodamiesi trumpalaike automobilio nuoma, galėsite pasirinkti kėdutę pagal vaiko amžių ir svorį.

 

Kėdutės skirstomos į kelias kategorijas pagal mažylių amžių ir svorį:

 

0+ kategorija skirta kūdikiams nuo gimimo iki 13 kg, maždaug iki 15 mėnesių. Šios kategorijos kėdutėms svarbiausia, kad kūdikis kėdutėje būtų kiek įmanoma gulsčios padėties, kadangi nesusiformavę nugarytės raumenys jis savarankiškai nesėdi. Ir, kad stuburas šiuo periodu nekryptų, kūdikį reikia laikyti gulsčioje padėtyje. Kitas šios kėdutės saugumo reikalavimas, kad automobilyje būtų tvirtinama priešinga eismui kryptimi. Tokiu būdų mažylis autoįvykio metu apsaugomas nuo mirties ar sunkių sužalojimų. Taip pat šioms kėdutėms reikalingi penkių taškų saugos diržai.

 

I grupės kėdutės 9 – 18 kg vaikams iki 4 metų amžiaus. Čia taip pat svarbu penkių taškų saugos diržų sistema, šoninės, paminkštintos galvos apsaugos, diržų paminkštinimai, kurie apsaugo nuo skaudesnių sužalojimų autoįvykių metu. Saugos kėdutė automobilyje tvirtinama automobilio saugos diržais arba iso-fix sistema. Šios kategorijos kėdutes taip pat galėsite rinktis su trumpalaike automobilio nuoma.

 

II grupės kėdutės skirtos 15 – 36 kg, dažniausiai iki 12 metų amžiaus vaikams. Šiose kėdutėse vaikas tvirtinamas automobilio saugos diržais su pačia kėdute. Taip pat svarbios šoninės galvos atramos – kuo jos gilesnės ir labiau paminkštintos, tuo saugiau vaikui ilgoje ar trumpalaikėje kelionėje.

 

Naudodamiesi trumpalaike automobilio nuoma, galite jaustis saugiai keliaudamas tiek vienas, tiek su šeima, kadangi su automobiliu trumpalaikei ar ilgalaikei nuomai galėsite pasirinkti ir vaikų amžių atitinkančias saugos kėdutes.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *