Home > Prekės mamai > Vienintelis tik sužadietuvių žiedas

Vienintelis tik sužadietuvių žiedas

Sužadėtuvių žiedas – tai amžinos meilės simbolis. Žiedų asortimentas didelis, bet kaip atrasti tą vienintelį, kuris tiks ir patiks jūsų merginai. Sužadietuvės tai dviejų žmonių pasirinkimas žengti šeimyninio gyvenimo keliu. Žiedas simbolizuojantis meilę, busimai žmonai turi patikti ir tikti, nes bus nešiojamas kiekvieną dieną, taigi sužadėtuvių žiedas turi buti dailus ir tvirtas, o dydis tikti išrinktaj merginai.

Iš ko gaminami sužadėtuvių žiedai ?

Sužadėtuvių žiedai https://ziedelis.lt/suzadetuviu-ziedai/ gaminami iš sidabro, aukso, platinos metalo. Puošiami deimantais, swarovskio kristalais, perlais, naudojami brangus ir pusbrangiai akmenys. Brangakmenių formos gali būti įvairios pvz., apvalios, ovalios, pagalvėlės, princesės, širdelės ir kt. Žiedai skirstomi į klasikinius, modernius, išskirtinius su brangakmeniais ir individualius. Sužadietuvių žiedai daugiausia gaminami klasikinio ir modernaus modelių.

Kuom skiriasi klasikinio ir modernaus modelio sužadėtuvių žiedai ?

Klasikinio modelio žiedai yra ploni, karūnėlėje pritvirtintas akmuo tai briljantas arba kitoks akmuo. Modernaus modelio sužadietuvių žiedai gali buti įvairaus pločio, karūnėle gali puošti ne vienas, o keli brangakmeniai.

Kokie žiedai pagal individualius užsakymus ?

Sužadėtuvių žiedą galima išsigyti pagal individualų užsakymą. Žiedas bus pagamintas iš jums norimo metalo pvz., sidabro, balto aukso, geltono aukso ar platino. Su juvelyru aptarsit svarbiausias detales, išsirinksit norimą modelį, žiedo dizainą, spalvą, brangakmienio dydį, kokybę ir kainą. Jūsų poreikiai ir galimybės bus įgyvevdintos. Pagal individualų užsakymą sužadėtuvių žiedai gali būti klasikinio stiliaus arba originalūs, išskirtinių formų, išpildant kliento individualius pageidavimus.

Internetinėje parduotuvėje taip pat rasit didelį žiedų pasirinkimą, čia galėsit išrinkti savo mylimai merginai svajonių žiedą. Sutaupysit laiką ir pinigus. Sužadietuvių žiedas bus pristatytas laiku ir reikiamu adresu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *