Home > Prekės mamai > Vaikams draugiškas restoranas

Vaikams draugiškas restoranas

restoranas kaune

Tėvams, turintiems vaikų, yra vis mažiau progų išeiti kur ramiai pavakarieniauti, nes apsilankyti restorane kartu tampa tikru iššūkiu. Dažnai tenka pasidomėti iš anksto ar veikia vaikų žaidimo kampelis ir ar meniu yra pritaikytas vaikų norams. Jei valgiaraštis nėra tinkamas vaikams, tuomet tėvams tenka galvoti kuo juos pamaitinti. Vis dar labai pasigendama restoranų, kurie būtų draugiški šeimoms, turinčioms mažamečių vaikų, nes dažnai juose nėra galimybių vaikams pažaisti, kad jų tėveliai galėtų ramiai pavalgyti. Vaikams greitai atsibosta sėdėti vienoje vietoje, todėl reiktų pagalvoti kuom būtų galima juos sudominti ir užimti.

 

Tačiau padėtis gerėja ir dauguma restoranų atveria savo duris tėvams su mažyliais. Po truputį stengiasi įrengti ir papildomas patalpas arba adaptuoja turimas, kur tėvai galėtų vaiką pervystyti ar mamos pažindytų savo mažylį. Taip pat yra siūloma ir speciali vaikiška kėdutėm, vaikiškas meniu ar mažiesiems skirta žaidimų zona. Stengiamasi ir sudaryti galimybę patogiai su vežimėliu privažiuoti prie stalo.

 

Keičiasi ir valgymo kultūros tendencijos, nes seniau vaikiškuose meniu vyraudavo dešrelės ir skrudintos bulvytės, o po truputį atsiranda ir sveikesnių produktų, taip tėvai gali planuoti savo išėjimu, nesijaudindami, kad jų vaiką nebus kuo pamaitinti.

 

Restoranas Kaune, įsikūręs viešbutyje „Daugirdas“ organizuoja įvairias šeimynines šventes, krikštynas ir vestuves, kurių metu animatorė rūpinasi mažaisiais šventės dalyviais ir organizuoja jiems veiklas, sukurdama jaukią ir saugią aplinką. Taip pat ir atėję tėvai, su savo mažyliais yra šiltai priimami ir sudaromos visos sąlygos, kad jie galėtų skaniai pavalgyti ir puikiai praleisti laiką nepatirdami jokių nepatogumų.

 

Dėl to, šis restoranas yra itin mėgiama vieta ne tik kauniečių, bet ir Kauno miesto svečių tarpe.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *