Home > Prekės vaikams > Vaiko vairavimo pradmenys

Vaiko vairavimo pradmenys

Triratukai vaikams tai puiki judėjimo priemonė. Ar jūsų mažylis mėgsta triračius? Ar norite padovanoti tokį savo vaikui ir išmokyti jį tinkamai važiuoti triračiu? Na, tai puiki idėja! Triratis yra smagi transporto priemonė, kurią jūsų ikimokyklinukas gali valdyti ir mėgautis juo važinėtis, dažniausiai perkami yra triratukai vaikams nuo 1 metų, taip pat vaikiški triratukai su rankena ir vaikiški triratukai dviratukai. Taigi, jūs turite pakelti savo mažylio nuotaiką ir išmokyti jį geriausių, veiksmingiausių būdų sėkmingai važiuoti triračiu. O jei ieškote patarimų ir gudrybių, kaip išmokyti vaiką važiuoti triračiu, daugiau negalvokite. Skaitykite toliau ir sužinokite kelis būdus, kaip padėti savo vaikui važiuoti triračiu.

Pradėkite nuo triračio

Vienas geriausių būdų išmokyti vaiką važiuoti triračiu – padėti savo mažyliui išmokti važiuoti triračiu – mažesne triračio versija. Kai jūsų mažylis išmoks valdyti triratį, jis gali pereiti prie didesnio triračio. Rinkitės stūmimo dviratį be pedalų, kad jūsų ikimokyklinukas išmoktų ir įsisavintų svarbų triračio stūmimo įgūdį naudodamas kojas. Jei pasirinksite triratį su pedalais, jūsų vaikui gali patikti sėdėti ant didelio triračio, tačiau jis vengs jo stumti, o tai trukdo jam įgyti svarbių įgūdžių.

Pasirinkite tinkamo dydžio triratį dviratuką

Kai jūsų mažylis mokės valdyti stumdomąjį triratį, galėsite jam pristatyti tinkamo dydžio triratį. Pasirinkite triratį, kuris yra pakankamai mažas, kad jūsų vaikas galėtų lengvai ir patogiai sėdėti, taip pat yra tinkamo aukščio. Įsitikinkite, kad jūsų ikimokyklinuko pėdos yra gerai ant pedalų, o keliai yra šiek tiek sulenkti. Be to, įsitikinkite, kad jūsų mažylio ranka gali lengvai pasiekti vairą.

Išmokyti minėti pedalus

Pedalų mynimas yra labai svarbus motorinis įgūdis, kurį jūsų vaikas turi išmokti dėl įvairių priežasčių. Mokymasis minėti pedalus padeda pagerinti abipusį koordinavimą, padidina jūsų vaiko pasitikėjimą fizine veikla, padidina raumenų jėgą ir pagerina laikysenos stabilumą. Triračio balansavimas nėra problema jūsų mažyliui, nes yra trys balansavimo ratai. Pirmiausia leiskite savo mažyliui suprasti, kad jo triratis gali judėti tik spausdamas pedalus. Kad jis tai suprastų, lėtai stumkite triratį į priekį. Tai suteikia jūsų mažyliui tinkamą vaizdą ir jaučia besisukančius pedalus, dėl kurių jo triratis juda į priekį.

Priverskite vaiką sėdėti tinkamoje padėtyje

Įsitikinkite, kad jūsų mažylis padeda rankas ant triračio vairo, o kojas – ant triračio pedalų. Pasakykite savo ikimokyklinukui, kad jis nesiremtų į vairą. Nurodykite savo mažyliui sėdėti tiesiai važiuojant triračiu. Sėdėjimas teisingoje padėtyje yra vienas iš raktų norint efektyviai valdyti šią žaislinę transporto priemonę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *