Home > Mamos sveikata > Kaip neprarasti formos būnant mama? Dviračio – treniruoklio nauda

Kaip neprarasti formos būnant mama? Dviračio – treniruoklio nauda

Turbūt kiekviena mama pritars, kad motinystė – tai tarsi darbas visu etatu be jokių poilsio dienų. Nors vaikų auginimas išsunkia visas jėgas, tačiau kiekviena mama patvirtins, kad tai – vienas gražiausių jos gyvenimo laikotarpių. Nors gana dažnai manoma, kad auginant vaikus paprasčiausiai neįmanoma rasti laiko pasirūpinti savo kūno linijomis, tačiau tai – ne visai tiesa. Sportas namuose taip pat gali būti labai efektyvus: jei išbandysite dviratį treniruoklį, labai greitai įsitikinsite, kad treniruotes ir motinystę tikrai galima suderinti. Priežasčių, kodėl verta rinktis būtent tokį sporto įrenginį, yra tikrai daug, todėl aptarsime pačias svarbiausias.

Efektyvus kalorijų deginimas ir raumenų stiprinimas

Tikrai nereikia valandų valandas minti dviratį, kad galėtumėte greitai pasiekti pageidaujamų rezultatų. Per dieną visiškai pakanka vos pusvalandį trunkančios treniruotės, kurios metu sudeginsite tikrai nemažai kalorijų bei sustiprinsite apatinės kūno dalies raumenis.

Streso ir nerimo mažinimas

Kiekviena mama kasdien patiria tikrai nemažai streso, todėl galimybė sumažinti stresą yra dar viena svarbi priežastis, kodėl verta rinktis dviratį treniruoklį. Mokslininkai įrodė, kad reguliari mankšta ant dviračio treniruoklio gali padėti sumažinti streso lygį ir pagerinti nuotaiką, nes šios veiklos metu išsiskiria laimės hormonais vadinami endorfinas ir serotoninas.

Tylus treniruoklio veikimas

Nors dažnai baiminamasi, kad dviratis treniruoklis gali kelti pernelyg didelį triukšmą ir pažadinti miegantį mažylį, tačiau dėl to nerimauti tikrai nereikėtų. Renkantis tinkamiausią treniruoklį visada galima atsižvelgti į jo keliamą triukšmą, be to, po treniruokliu galima patiesti kilimėlį, kuris slopins garsus.

Neretai manoma, kad dviračių treniruoklių kaina yra pernelyg didelė, tačiau tai nėra tiesa: apsilankę internetinėje parduotuvėje sportuok.lt galėsite išsirinkti tokį sporto inventorių, kurio kaina jums būtų priimtina.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *