Home > Prekės vaikams > Baldai: vaikiškos lovos – kad išsirinkti būtų lengviau…

Baldai: vaikiškos lovos – kad išsirinkti būtų lengviau…

Jei bandytume suskaičiuoti būdus, kaip tėveliai išreiškia meilę savo vaikams, tai jų būdų ypač daug. Vienas iš jų – patogios, ergonomiškos, stilingos, vaiko poreikius bei lūkesčius idealiai tinkančios erdvės sukūrimas. Tikrai rastume ne vieną mamą ir tėtį, kurie galėtų praleisti valandų valandas svarstydami, kuris baldas labiau tiktų bei patiktų jų vaikui. Kai kuriais atvejais situaciją apsunkina ir tai, kad vaikiški baldai šiandien sudaro ypač didelį pasirinkimą. Tad, kaip surasti tuos vienintelius – geriausiai tinkančius jūsų vaiko kambariui? Turime jums keletą patarimų: jei jums reikalingos vaikiškos lovos, beliks tik jais pasinaudoti.

• Vienaukštė ar dviaukštė? Jei kambariu dalijasi kelios atžalos, tokiu atveju, pirmiausia vertėtų atsakyti į klausimą, kokio tipo baldus rinksitės: dviaukštę lovą ar dvi įprasto dizaino lovas? Verta pastebėti, kad pirmasis pasirinkimas gali padėti sutaupyti vietos, tačiau nebūtinai patiks jūsų vaikams – ne paslaptis, kad tarp brolių ar seserų neretai užverda aršios kovos, kam atiteks pirmasis lovos aukštas. Taigi, jei jūsų vaikai šiuo klausimu nėra linkę diskutuoti ir abu išreiškia norą miegoti pirmajame lovos aukšte, tokiu atveju, minčių apie dviaukščio baldo įsigijimą geriau atsisakyti.
• Šis patarimas tikrai negalioja, jei jūsų atžalai – vos keli metukai, tačiau juo tikrai verta naudotis tuo atveju, jei vaikas vyresnis. Jis tikrai jau turi nuomonę, kokios lovos norėtų ir į tai verta atsižvelgti: paisydami vaiko norų, ne tik užtikrinsite, kad naujasis pirkinys jam labai patiks, bet ir palengvinsite sau užduotį.
• Nors vaikiškos lovos paprastai yra priskiriamos tiems gaminiams, kurie bus naudojami ne itin ilgą laiko tarpą, tai dar nereiškia, jog verta stengtis kuo daugiau sutaupyti. Priešingai, atminkite, kad lova, kurioje ilsėsis jūsų atžala, turi būti ypač kokybiška, ergonomiška bei saugi, todėl taupyti – tikrai neverta.
• Jei esate vienas iš tų žmonių, vertinančių ekonomiškus sprendimus, tokiu atveju pirmenybę vertėtų teikti vaikiškoms lovoms, kurios parduodamos kartu su čiužiniu. Tokie pasirinkimai neretai būna pigesni, nei perkant lovą ir čiužinį atskirai, be to, leidžia taupyti laiką. Taip pat būsite tikri, kad čiužinuko išmatavimai idealiai atitiks lovos dydį.
• Spalvos – taip pat ne ką mažiau svarbios. Nors vaikai neretai ypač mėgsta ryškias spalvas, verta pastebėti, kad tai ne visada yra pats geriausias pasirinkimas, kadangi sveikatos ekspertai įvardija, jog būtent ryški baldų spalva gali tapti priežastimi, dėl kurios vaikui bus sudėtinga atsipalaiduoti bei užmigti. Taigi, jei tik yra galimybė, būtinai paklauskite vaiko, kokios spalvos turėtų būti jo lova. Priešingu atveju, neverta daug eksperimentuoti – ramūs, pasteliniai tonai džiugins akis ir užtikrins kokybišką poilsį.
• Dar viena taisyklė, kurią verta prisiminti, skamba štai taip: kuo mažesnis jūsų vaikas, tuo paprastesnis lovos dizainas turėtų būti. Atminkite, kad svarbiausia vaikiškos lovytės funkcija yra garantuoti jūsų vaikui kokybišką miegą, tuo tarpu įmantrus dizainas tikrai nėra būtinas akcentas. Taigi, kuomet kalbame apie tokius pasirinkimus, kaip baldai: vaikiškos lovos, verta pastebėti, kad paprasčiau – visada yra geriau.
• Na, o ką daryti tuo atveju, jei vaiko kambarys ypač nedidelis arba jame reikia sutalpinti daug įvairių daiktų bei baldų, todėl reikalinga ypač kompaktiška vaikiška lova? Tokiais atvejais idealiu sprendimu gali tapti nestandartiniai baldai: vaikiškos lovos – pateikite individualų užsakymą. Pagal jį pagamintas gaminys idealiai atitiks jūsų pageidavimus. Taip pat gali praversti ir tokie sprendimai, kaip baldai: vaikiškos lovos – komoda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *