Home > Prekės mamai > Beautyfor – gelinių nagų lakų lyderis

Beautyfor – gelinių nagų lakų lyderis

Dauguma moterų patvirtins, kad geliniai nagų lakai yra tikras išsigelbėjimas skubančioms ir laiko neturinčioms moterims, norinčioms turėti prižiūrėtus ir tvarkingus nagus. Tai nėra brangi priemonė, todėl jos renkasi gelinio lakavimo sistemą, nes toks lakavimas ne tik puošia, tačiau ir stiprina nagus. Taip pat geliniai nagų lakai džiūsta žymiai greičiau nei įprastas lakas nagams.

Manikiūro meistrai puikiai žino ir su malonumu renkasi visame pasaulyje žinomą prekės ženklą Beautyfor. Pagrindinis šios firmos gelinių nagų lakų ir klasikinių nagų lakų išskirtinumas, kad geliniai lakai stingsta UV šviesoje per ypatingai greitą laiką, o klasikinis lakas stingsta žymiai lėčiau, tačiau jam nereikia jokios specialios džiovinimo priemonės, išskyrus viršutinį sluoksnį, kuris naudojamas kaip papildoma lako apsauga, o dažnai kaip lako džiovinimo procesą pagreitinanti priemonė. Rekomenduojama prieš galinio lakavimo procedūra pirmiausia r atlikti manikiūrą t.y suminkštinti ir nukarpyti nagų odeles, atitinkamai sutvarkyti nagų formą bei ilgį. Po manikiūro, nagai yra paruošti sekančiam etapui – geliniam lakavimui.

Svarbu atsiminti, kad pirmą dieną nulakavus nagus geliniu laku, negalima jų ilgai laikyti vandenyje, todėl venkite ėjimo į baseiną ar ilgų maudynių vonioje, kadangi, geliniai nagų lakai atšoka arba atsilupa. Tačiau, taip gali atsitikti tik pirmąją dieną. Geliniai nagų lakai valomi šiek tiek ilgiau nei įprasti lakai, be to tam reikia atitinkamų ir specialių priemonių kaip: gelinio lako valiklio, kuris atmirko gelinį laką nuo nago.
Beautyfor klientams siūlo plačią gelinių lakų spalvų paletę, atsižvelgia į lojalių klientų ir visuomenės poreikius ir taiko gelinių lakų akcijas, kurių metų klientai gali įsigyti profesionalius ir kokybiškus Beautyfor geliniai lakus už ypatingą kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *