Home > Prekės vaikams > Lėlės kūdikiai: kuri verčiausia jūsų vaiko?

Lėlės kūdikiai: kuri verčiausia jūsų vaiko?

leles kudikiai

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl lėlės kūdikiai yra puiki dovana kiekvienai mergaitei.

Visų pirma, toks žaislas moko prieraišumo bei empatijos – sakybių, kurios vėliau labai praverčia tolimesniame gyvenime. Dar daugiau, toks žaislas moko mergaitę ir motinystės įgūdžių, kuriems pademonstruoti visiškai nereikės laukti tapimo mama – galbūt atsiras proga juos aprodyti, norint vėliau prižiūrėti mažesnę sesutę arba broliuką. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad lėlės kūdikiai šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą, todėl tėveliai turi labai atsakingai spręsti, kuri iš jų turėtų patekti į jūsų mažylės rankas. 

Visų pirma, dėmesį verta atkreipti į tai, kad visi šie žaislai yra pagaminti remiantis skirtingomis technologijos. Tad rezultatas – štai toks: vienos lėlės reikalauja daugiau ir dažniau rūpesčio, priežiūros bei globos, tuo tarpu kitoms viso to reikia kur kas mažiau. Taigi, tai reikėtų ypač  atsakingai įvertinti. Atminkite, kad  tai, kiek priežiūros bei dėmesio reikalaus lėlė, turi būti adekvatu jūsų dukros amžiui. Kuo mažesnė yra jūsų dukra, tuo labiau pirmenybę reikėtų teikti tokiai lėlei, kurie nereikalauja ypač daug priežiūros. Priešingu atveju, žaislas vaikui gali sukelti daugiau nei streso nei džiaugsmo.

Dėmesį verta atkreipti dar ir į tai, kad labai dažnai tokios lėlės yra parduodamos ir su tam tikrais priedais – papildomais drabužių komplektais, šukomis, pieno buteliukai, valymo reikmenimis ir t.t. Tad perkant šį žaislą, labai svarbu atsakingai apsvarstyti, kokie gi priedai jūsų mažylei atneštų daugiau naudos. Žinoma, visada galima nupirkti ir papildomų priemonių.

Na, pabaigai belieka tik pridurti, kad lėlė – kūdikis tikrai neturėtų būti pirmoji jūsų vaiko lėlė gyvenime.

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad bet kuri lėlė kūdikis reikalauja tam tikro dėmesio, rūpesčio bei šilumos ir bus geriausia, jei pirmiausia nupirksite savo dukrai bent kelias įprastas lėlytes ir tik vėliau pereisite prie šių žaislų. Panašios nuomonės laikosi visi specialistai –  jie sako, kad  pirmojo lėlė – kūdikis į vaikiškas rankas turėtų patekti maždaug apie trečiuosius gyvenimo metus. Tad, natūralu, kad iki to laiko mergaitė bus sukaupusi bent  jau kelių įprastų lėlių kolekciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *