Home > Prekės mamai > Būsto paskola šeimoms su vaikais

Būsto paskola šeimoms su vaikais

skaičiuoklė būsto paskola

 

Kiekviena jauna šeima, turinti vaikų, svajoja ar siekia įsigyti būstą, jei jo dar neturi. Atsiradę vaikai, turi savo poreikių, todėl jums reikia daugiau erdvės ir laisvės judėti, dėl šios priežasties, dauguma rimtai ryžtasi imti paskolą ir komfortiškai gyventi savo namuose.

 

Dažniausiai būsto paskola yra suteikiama gyvenamojo būsto pirkimui ar jo statybai. Taip pat gali būti suteikta paskola ir jo apdailai ar rekonstrukcijai. Paimti paskolą galima ir norint įsigyti žemės sklypą, kur bus planuojama statytis savo šeimos namą.

 

Įprastai ji yra suteikiama ne ilgesniam nei 30 metų laikotarpiui. Tačiau tam, kad jūs gautumėte norimo dydžio būsto paskolą, būtina atkreipti dėmesį į šiuos pagrindinius dalykus:

1) Įvertinkite, ar jūs galite imti paskolą. Rekomenduotina turėti ne mažesnį nei 15 % būsto vertės pradinį įnašą būstui įsigyti ir bent 6 mėnesius gauti pastovias pajams. O visi šeimos finansiniai įsipareigojimai turi būti ne didesni kaip 40 % šeimos mėnesio pajamų. Tiksliai sužinoti kokią būsto paskolos įmoką per mėnesį jums reikėtų mokėti, jums padės paskolos skaičiuoklė. Reikia įvesti norimą paskolos sumą, pageidaujamą būsto paskolos terminą. Iškart matysite ir palūkanų bendrą būsto paskolos kainos metinę normą, administravimo mokesčio dydį.

2) Dėl paskolos kreipkitės į kelis paskolos davėjui. Jie turi pateikti informaciją apie standartines paskolos sąlygas. Tai gali būti bankas, kredito unija ar kiti kredito davėjai.

3) Gavę jums suteikiamos būsto paskolos pasiūlymus, palyginkite standartinius dalykus, tokius kaip palūkanų norma, išlaidos, sutarties sąlygos, jūsų teisės, paskolos grąžinimo sąlygos ir netesybų susitarimai.

4) Dėl pageidaujamos paskolos, gavus oficialų pasiūlymą, galima apsispręsti per 30 dienų. Rekomenduotina kartu su paskolos pasiūlymu prašyti ir paskolos sutarties projekto kopijos.

5) Reiktų nepamiršti derėtis su paskolos davėjais dėl geresnių paskolos sąlygų. Tikrai įmanoma derėtis dėl pageidaujamų palūkanų dydžio ar maržos dydžio. Nepamirškite, kad pasirašius paskolos sutartį turėsite galimybę per porą savaičių (14 dienų) jos atsisakyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *