Home > Mamos sveikata > Odontologo paslaugos vienoje vietoje

Odontologo paslaugos vienoje vietoje

sveiki dantys

Odontologijos klinikoje teikiamos visos paslaugos, reikalingos dantų profilaktikai, pažeidimų nustatymui, gydymui, estetinei išvaizdai atstatyti, protezavimui.

Estetinis plombavimas
Šiuolaikinėmis kompozicinėmis dantų restauravimo priemonėmis ir gydytojų odontologų darbu galima nesunkiai atstatyti ėduonės pažeidimus, nuskilusius, pakrypusius dantis, atnaujinti jų spalvą, skaidrumą, formą. Estetinis plombavimas padeda jūsų dantims sugrąžinti sveiką ir patrauklią išvaizdą. Jo metu burnoje restauruojami pažeisti burnos audiniai, koreguojama dantų forma, spalva, padėtis, maksimaliai tausojant danties audinius. Estetinis plombavimas gali būti taikomas gydyti ir grąžinti tiek priekinius, tiek krūminius dantis, svarbu ne tik užpildyti danties ertmę, bet ir taisyklingai atkurti prigimtinę danties formą.

Tiesūs dantys ir taisyklingas sąkandis
Į gydytoją ortodontą kreipiamasi norint ištiesinti kreivai išdygusius dantis bei ištaisyti netaisyklingą žandikaulio sukandimą. Dažniausiai rekomenduojami nuimami ortodontiniai aparatai- breketai. Jie parenkami pagal paciento individualius pageidavimus ir galimybes, nuo metalinių iki nepastebimų.

Kada reikalingas dantų šaknų kanalų gydymas?|
Dantų šannų kanalų gydymas reikalingas atsiradus danties nervo pažeidimams, taikomas tuomet kai danties minkštasis audinys yra pažeidžiamas infekcijos. Tam priežasčių gali būti daug ir įvairių: kariesas, daugkartinis taisymas ar patirtos traumos. Padidėjęs dantų jautrumas, aštrus arba maudžiantis skausmas, dantų patinimas- tai ženklai, kad laikas gydytojo entodonto konsultacijai. Svarbu suprasti, kad negydant dantų šaknų kanalų, bakterijos gali patekti į aplinkinius audinius ir sukelti uždegimą.

Kada reikalingas dantų implantavimas?
Dantų implantavimas rekomenduojamas netekus danties, o šalia esantys dantys yra visiškai sveiki ar mažai pažeisti arba norint pakeisti išimamus protezus. Dantų protezavimas- viena dažniausių atliekamų odontologinių operacijų, kurios metu yra atstatomi pažeisti ar prarasti dantys. Šiuolaikiniai protezai gaminami naudojant pačias moderniausias ir ypač tikslias technologijas iš skirtingų medžiagų: keramikos,metalo, cirkonio ir kitų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *