Home > Prekės vaikams > Kaip siųsti tarptautines siuntas vaikams?

Kaip siųsti tarptautines siuntas vaikams?

tarptautines siuntos

Gauti dovanas iš užsienyje gyvenančių giminaičių švenčių metu, gimtadienio proga smagu kiekvienam. Tačiau gražu būtų įvairiomis progomis nepamiršti ir jų. Lietuviški skanėstai, suvenyrai ar pačių pagaminta dovana – džiugins širdį parodytas dėmesys, malonius prisiminimus kels vaizdai ar skoniai.

 

Tarptautinės siuntos artimuosius ir jų mažuosius pasieks per kelias dienas, jei viską atliksite teisingai.

 

Pirmiausia, reikia apsispręsti, kokia dovanėlė džiugintų mažuosius. Jei vaikas iki mokyklinio amžiaus, jam tiks paveikslėlių knygos, knygos su trumpais eilėraštukais, minkštieji žaislai. Jei vaikutis jau mokyklinukas, mokantis skaityti, jis apsidžiaugs gavęs lietuviškų pasakų knygą, stalo žaidimą, kompiuterinį žaidimą, kitą žaisliuką. Kad tarptautinės siuntos pasiektų gavėją, svarbų pasidomėti apie draudžiamus siusti daiktus. Galbūt netiks kūrybinis rinkinys, kuriame yra klijai ir skysti dažai, vitaminai ar kiti daiktai uždrausti siusti tiek Lietuvos, tiek šalies į kurią siunčiate, įstatymų.

 

Kad tarptautinės siuntos pasiektų ir nudžiugintų mažuosius, siunčiamus daiktus svarbu tinkamai supakuoti. Nors ir norite, kad dovana būtų supakuota į specialų popierių ir atrodytų įspūdingai, toks pakavimo būdas netiks. Dažnai toks popierius nėra pakankamai tvirtas, todėl siuntimo metu gali suplyšti, o dokumentai, pridėti prie siuntos, pasimesti. Taip bus išleisti pinigai be reikalo, sugaištas jūsų laikas, o mažasis liks be dovanos. Ir nors nėra privaloma kiekvienos tarptautinės siuntos pakuoti į dėžę, reiktų gerai apgalvoti, kad siunta ne tik pasiektų gavėją, bet ir, kad ji siuntimo metu išliktų sveika.

 

Prieš atiduodant tinkamai supakuotą dovaną tarptautinės siuntos vežėjui, svarbu įsitikinti, kad teisingai užpildėte tiek savo, tiek gavėjo duomenis. Viskas… jūsų siunta – dovana paruošta.

 

Nepamirškite džiuginti savo mažųjų giminaičių, juk smulkiomis dovanėlėmis kuriame jiems gražius vaikystės prisiminimus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *