Home > Prekės vaikams > Kaip suorganizuoti kūdikio sutiktuvių vakarėlį?

Kaip suorganizuoti kūdikio sutiktuvių vakarėlį?

Jei jūsų geriausia draugė, sesė ar kita artima moteris laukiasi, o tas džiaugsmingas laikas, kuomet į pasaulį ateis naujas žmogutis nenumaldomai artėja, palepinkite būsimą mamą ir suorganizuokite kūdikio sutiktuvių vakarėlį arba kitaip žinomą kaip „baby shower“. Žinoma, gali pasirodyti, jog tai – labai sudėtinga užduotis, reikalaujanti daugybės pastangų, tačiau žinant keletą patarimų, visas planavimo procesas tikrai nekels daug streso ir bus sklandus. Svarbiausia – pradėkite planuoti gana anksti, taip išvengsite visų galimų nesklandumų. Na, o kad viskas būtų dar lengviau ir paprasčiau, šiame straipsnyje pateiksime pagrindinius kūdikio sutiktuvių vakarėlio organizavimo patarimus. 

Vieta ir laikas

Visų pirmiausia, ką reikėtų padaryti, nusistatyti, kada ir kur vyks kūdikio sutiktuvių vakarėlis. Yra įprasta, jog toks vakarėlis yra organizuojamas, kai būsima mama yra nuo 28 iki 35 nėštumo savaitės. Tai – pats idealiausias laikas, kadangi besilaukiančioji vis dar turi pakankamai energijos, o pilvukas nėra toks didelis, kad apsunkintų kasdienę veiklą. Žinoma, būtina datą suderinti su būsima mama, kadangi labai svarbu, jog ji geriausiai tiktų būtent jai. Kas liečia pačią vietą, kur vyks šventė, pagalvokite, ko norėtų nėštukė. Ar ji geriau jaustųsi savuose namuose, ar jai labiau patiktų vėlyvi pusryčiai, vakarienė jaukioje kavinėje ar restorane, o gal išvyka su SPA malonumais? Ieškodama vietos, taip pat atsižvelkite į metų laiką, orą ir biudžetą. Turėkite omenyje, jog vieta, kur vyks kūdikio sutiktuvių vakarėlis, turi atspindėti būsimos mamos asmenybę!

Tema 

Kūdikio sutiktuvių vakarėlio tema taip pat yra vienas pirmųjų dalykų, kurį reikia užsibrėžti. Kaip ir minėjome prieš tai, aplinka turėtų atspindėti būsimos mamos asmenybę bei mėgstamus dalykus. Jei žinote gimsiančio vaikelio lytį, galite ją panaudoti, rinkdamasi spalvinę gamą. Tačiau tikrai nebūtina apsiriboti vien tuo! Šventės tema gali būti cirkas, stebuklinga pasakų šalis, kosmosas, gyvūnai ar gamta. Pasirinkta tema turėtų būti naudojama viskam – pradedant dekoravimu ir baigiant maisto pateikimu. Nebijokite būti kūrybiška, tai tikrai nustebins jūsų mylimą nėštukę!

Svečių sąrašas ir kvietimai

Spręsdama klausimą, ką reikėtų pakviesti į kūdikio sutiktuvių vakarėlį, bendradarbiaukite kartu su būsima mama – tik ji geriausiai žino, ką norėtų matyti tokioje svarbioje savo šventėje. Tik tuomet, kai sąrašas svečių bus aiškus, pereikite prie kvietimų personalizavimo. Jie turėtų atitikti pasirinktą vakarėlio temą, nepriklausomai nuo to, ar kvietimai bus spausdinami ar elektroniniai. Taip pat galite sukurti ir facebook grupę, kur galėtumėte paskelbti visą detalesnę informaciją, kurią svečiai galėtų itin lengvai rasti bet kada, kada tik prisireiks. Čia taip pat galite paskelbti ir dovanų sąrašą, kurį būtų sudariusi būsima mama arba tėtis. Tai ypač palengvins dovanų rinkimo procesą, kadangi reikės tik pasiskirstyti, kuris svečias ką perka. Dovanų sąraše gali būti tokie daiktai kaip maitinimo kėdutės, gultukai, drabužėliai, kūdikių nešioklės, pientraukiai ir panašiai. 

Pramogos ir žaidimai

Nors dauguma kūdikio sutiktuvių vakarėlių trunka vos kelias valandas, tačiau prisiminimai, sukurti jo metu, gali išlikti visam gyvenimui. Dėl to apgalvokite galimybę pasamdyti fotografę, kuri galėtų įamžinti šventės akimirkas. Be to, itin pasitarnauti gali ir momentinis fotoaparatas, kuris kiekvienai iš dalyvių leistų parsinešti po bent vieną realią nuotrauką iš šventės. Apgalvokite ir tai, kokie žaidimai vakarėlio metu galėtų būti, kad pavyktų sukurti smagią ir linksmą šventę. Geriausia, jog pavyktų suplanuoti nuo 3 iki 5 žaidimų, kurie būtų pritaikyti pagal temą ar būtų gana tradiciniai. Žaidimai turėtų įtraukti ne tik tėvelius, bet ir svečius. Vienas tokių galėtų būti – paimkite nepermatomą maišą ar dėžę, į kurią būtų sudėti tam tikri kūdikio daiktai: kūdikių buteliukai, čiulptukai, seilinukai, barškučiai ir taip toliau. Dalyvių užduotis – nežiūrint apčiupinėti daiktus ir ant lapelio užrašyti kuo daugiau atpažintų daiktų. Kas daugiausia jų atpažins, tas laimės parinktą prizą! Taip pat galite suorganizuoti su nėštumu ir vaiko auginimu susijusias šaradas, namuose paruoštų arba nupirktų tyrelių ir pieno mišinukų degustaciją, kurios metu reikėtų kuo tiksliau įvardyti ingredientus, iš kurių yra pagaminti. Žaidimų – tikrai daug, tereikia išsirinkti tokius, kurie geriausiai tiktų jūsų organizuojamai šventei.

Tikimės, jog šis straipsnis buvo naudingas, o kūdikio sutiktuvių vakarėlio planavimas taps kur kas lengvesnis. Kuo didžiausios sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *