Home > Prekės mamai > Kaip būti stilinga mama?

Kaip būti stilinga mama?

palaidines-moterims

Ne paslaptis, jog motinystė pareikalauja nemažai mūsų laiko – kol vaikai dar maži, visą dėmesį ir rūpestį norisi skirti jiems. Visgi, tuo pačiu svarbu nepamiršti ir savęs: net ir turėdamos mažiau laisvo laiko, galite sukurti stilingą savo įvaizdį. Tai padaryti Jums padės šie patarimai.

Pabrėžkite savo privalumus

Pasirinkite tokius rūbus, kurie pabrėžtų Jūsų privalumus ir tuo pačiu paslėptų trūkumus – tai kone pagrindinė taisyklė, kuria turėtų vadovautis kiekviena stilingai atrodanti moteris. Net ir tuomet, jei neseniai pagimdėte, tikrai turite tokių kūno vietų, kuriomis galite pasididžiuoti – nepraleiskite galimybės to padaryti. Pasistenkite, kad pasirinkti drabužiai būtent į jas ir atkreiptų dėmesį – tuomet tikrai galėsite atrodyti nepriekaištingai.

Kai tik abejojate, rinkitės džinsus

Motinystė dažniausiai apibūdama kaip darbas pilnu etatu, todėl nieko stebėtino, kad po tokios įtemptos dienotvarkės ruošiantis į parduotuvę ar į kitą panašią vietą, savo įvaizdžiui daug dėmesio skirti nesinori. Visgi, kad ir kaip Jus viliotų patogios sportinio stiliaus kelnės, vietoj jų verčiau rinkitės džinsus. Su jais iš karto atrodysite kur kas stilingesnės ir gerokai labiau pasitempusios. Be to, nesunkiai galėsite priderinti ir žavingą palaidinę ar marškinius – platų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Turėkite lengvai derinamų drabužių

Kone daugiausiai laiko visuomet užima rūbų derinimas – apie tai turėtumėte pagalvoti dar prieš pasirinkdamos naujas stiliaus detales. Žinoma, tai nereiškia, kad visuomet reikia rinktis tik pilkus ir kitus lengvai derinamus atspalvius, tačiau pirkdamos drabužius, pagalvokite, ar turėsite prie ko juos priderinti. Jei iš karto galite įvardinti bent kelis variantus, tokiam rūbui tikrai neteks dulkėti lentynose, o Jūs visuomet lengvai atrasite, ką apsirengti. Tai svarbu net ir tuomet, kai pasirenkami viršutiniai rūbai, pavyzdžiui, paltai (plačią jų įvairovę rasite čia) – jei nesiruošiate išsiskirti iš minios, niekuomet nesuklysite pasirinkusios nesenstančią eleganciją.

Pasitelkite aksesuarus

Tai – kone pats paprasčiausias būdas suteikti savo įvaizdžiui daugiau žavesio ir gyvybingumo. Auskarai, kaklo papuošalai, apyrankės, žiedai ir kiti panašūs aksesuarai turėtų tapti Jūsų kasdienybės dalimi. Žinoma, leidžiant laiką su vaiku, daugelį iš jų norėsis nusiimti, tačiau bent jau atokvėpio minutėmis pasirūpinkite, kad Jūsų stilius būtų įdomus ir šarmingas. Tai padaryti daug paprasčiau nei kad galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Pasitelkusios šiuos patarimus, visuomet atrodysite pasitempusios ir stilingos. Jų įgyvendinimas tikrai nebus sudėtingas, tačiau rezultatai turėtų pranokti bet kokius lūkesčius!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *