Home > Namams > Šviestuvai svetainėje: nuo bendrinio iki akcentinio

Šviestuvai svetainėje: nuo bendrinio iki akcentinio

Svetainės patalpa yra viena svarbiausių namuose, tad nieko keisto, kad žmonės kurdami aplinką skiria dideles investicijas ir tuo pačiu tikisi, kad jos atsipirks jaukumu ir ramybe. Žinoma, kiekvienas turi savitą stilių, tad kartais universalių idėjų pateikimas ne visada tikslus. Visgi, planas, kurio dažniausiai laikomasi komplektuojant šviestuvus svetainėje – dažniausiai sistemingas, žingsnis po žingsnio. Tad su juo ir susipažinkime šiame straipsnyje.

Bendrinio apšvietimo pasirinkimas

Pirmiausia reikia rasti labiausiai tinkamą, aplinkoje derantį bendrinį apšvietimą, kurio tikslas yra ne tik šviesti, tačiau ir tapti svarbiausiu stiliaus akcentu. Tam puikiai tinka ir yra dažniausiai pasirenkami burbuliniai šviestuvai, kurių pavyzdžius galite rasti čia: https://www.visisviestuvai.lt/vidaus-sviestuvai/burbulai.
Bendrinis apšvietimas dažniausiai kabinamas nuo lubų. Jis gali būti vienas arba gali būti derinami keli, kurie dažniausiai yra to paties stiliaus, tad pavyksta palaikyti sistemingumą.

Nors dažniausiai pasirenkami pakabinami, tačiau verta pasidomėti ir įmontuojamais, kurie puikiai tinka patalpose, kuriose yra labai žemos lubos. Jie neužima vietos, tačiau puikiai apšviečia net ir didesnes erdves.

Akcentiniai šviestuvai

Svetainėje taip pat būtini akcentiniai šviestuvai, kurie ne tik „dekoruoja“ patalpą, tačiau taip pat ir suteikia tam tikroms zonomis daugiau funkcionalumo.

Pavyzdžiui, kuriama skaitymo zona, kuri dažniausiai greta patogaus pufo. Taip pat ir TV žiūrėjimo zona – greta sofos, kur reikalingas blankus – neerzinantis apšvietimas.

Akcentiniai šviestuvai lygiai tokie pat matomi kaip ir bendrinis. Tam tikra prasme jie galbūt net ir labiau traukiantis akis. Juk, pavyzdžiui, toršeras – tikrai skoningas, tikrai gražiai atrodo, tad ir rinktis reikia tokį, kuris skoningiausiai atrodo interjere, kuris dera. Pirmiausia apsibrėžite, koks namų stilius, o pagal bus galima kur kas paprasčiau rinktis ir šviestuvus.

Investuokite į kokybę

Kadangi šviestuvai dažniausiai perkami ilgiems metams – verta investuoti į kokybę, kuri tikrai Jus džiugina ne vienerius metu. Juk iškart matyti – kai šveistuvas yra gamintas iš gerų medžiagų ir kai jis yra atsiųstas iš Kinijos, kur jo kūrimo metu dažniausiai buvo naudojamos pigiausios medžiagos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *