Home > Vaiko sveikata > Vaiko draudimas

Vaiko draudimas

vaiko draudimas

Jūsų vaiką ištiko nelaimė, o Jūs neturite draudimo? Klinikų ir ligoninių sąskaitos gali būti milžiniškos, dėl ko rūpinimasis vaiko sveikata gali greitai pereiti į rūpinimasis finansine padėtimi. O gal atsitiko nelaimė ir vaiko dėka, padaryta žala tretiems asmenims? Jei taip skaitykite toliau.

Asmens draudimas

Tai draudimo rūšis atsakinga už suteiktą pagalbą vaiko sveikatai. Šis draudimas padengia bet kokius sveikatos negalavimus ar traumas. Į nelaimių sąrašą įeina: raumenų ar sausgyslių patempimai, kaulų lūžiai ir išnirimai, klausos ir regos organų sutrikimai ir net kūno dalies netekimai. Apsirgus vaikui gaunamas greitesnis ir patogesnis priėjimas tyrimams pas klinikų specialistų, o svarbiausia visa tai gali būti padengiama iš finansinės pusės. Todėl žmonėms nebūtina papildomai jaudintis ne tik vaiko gerove, bet finansiniu stabilumu. Tai puikus pasirinkimas tėvams, kurių atžalos lanko kelis būrelius, kuriuose rizika susižaloti padidėja dar labiau.

Asmens civilinės atsakomybės draudimas

Tai draudimas atsakingas už vaiko padarytą žalą kitų asmenų turtui ar sveikatai. Šis draudimas padengia bet kokią žalą padarytą tretiems asmenims, įskaitant: mokykloje ar darželyje išdaužtą langą, netyčines nelaimes važinėjant dviračiu ir riedučiais ar net neatsakingą ir pavojingą fejerverko panaudojimą. Jei įvyko nors vienas iš prieš tai minėtų atsitikimų tai puikiai žinote ne tik užkritusios atsakomybės nemalonumą bet ir kaip tokie įvykiai gali sujaukti finansinius įsipareigojimus.

Taigi siekiant apsidrausti nuo vaiko sveikatos sutrikimų bei jo padarytos žalos tretiems asmenis, Jums būtinas asmens draudimas sveikatai bei asmens civilinės atsakomybės draudimas padengiantis kitų asmenų sugadintą turtą ar negalavimus. Daugiau apie vaiko draudimą galite paskaityti https://www.ld.lt/paprastai/vaiko-draudimas-kaip-vaiko-amzius-lytis-ir-kiti-kriterijai-lemia-kaina

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *