Home > Šeima > Pramogos visai šeimai

Pramogos visai šeimai

Vasara – tai laikas, kai per metus daugiausia laiko praleidžiame su vaikais. Atostogos, trumpesnės ir ilgesnės kelionės – visa tai kuria santykius šeimoje ir stiprina ryšius. Tačiau jei neplanuosime, ką veiksime kartu, galime nusivilti ir, svarbiausia, iššvaistyti daug pinigų. Nenorėdami viršyti šeimos biudžeto ir tuo pačiu planuodami atostogas namuose, nusprendėme paieškoti nebrangių idėjų įdomiai veiklai.

Pramogos šeimai nemokamai

Nereikia išleisti didelių pinigų, kad pramogos  visai šeimai būtų įdomios. Kartais nueiname per toli ir manome, kad laiką leisime patraukliai, jei tai brangi pramoga ir tam išleidžiame daug pinigų. Tačiau verta pradėti įgyvendinti ir idėjas, kurios gali būti tokios banalios ir paprastos, kad net į galvą neateina. Štai keletas iš jų:

  • šeimos pasivaikščiojimas/išvyka į mišką – tai priklauso nuo vietovės, kurioje gyvenate. Įmeskite į kuprinę antklodę, užkandžius ir gėrimą ir eikite į ilgą pasivaikščiojimą su vaikais. Paimkite žiūronus ir stebėkite paukščius arba atspėkite aplinkinių medžių ir augalų pavadinimus. Tuo tarpu surenkite pikniką.
  • vandens kovos – tai pasirinkimas žmonėms, gyvenantiems kaime arba name su sodu. Leidžiami visi daiktai – vandens balionai, ginklai ir kibirai. Galima pasiskirstyti į komandas, bus dar smagiau.
  • namų kino seansas – pasigaminkite užkandžių, kukurūzų spragėsių ir gėrimų bei išsirinkite jums tinkantį filmą. Po peržiūros pasikalbėkite apie tai, ką matėte. Vaikų požiūris gali nustebinti ir būti tikrai įdomus.
  • namų SPA salonas – ypač mėgstamas merginų. Mamos makiažo krepšyje telpa tiek daug lobių! Leiskite savo vaikui pasidaryti jums makiažą, nulakuoti nagus ir sušukuoti plaukus. Pasijuskite kaip išskirtiniame SPA centre. Tada pasikeiskite vietomis.
  • miesto renginiai – vasarą vyksta daugybė renginių, kuriuose galite dalyvauti nepirkdami bilietų į lauko koncertus, filmų peržiūras ir dirbtuves vaikams. Naršykite vietiniuose portaluose – rasite daug įdomių pasiūlymų.
  • eiti į biblioteką – gali pasirodyti nepatrauklu, bet vaikams reikia ir ramybės akimirkos. Leiskite jiems pasirinkti, ką skaityti ar žaisti žaidimus vaikų kampelyje.
  • kartu sportuoti – laisvai, sveikai, tai suteikia daug teigiamos energijos. Dviratis, paspirtukas, riedučiai, šiaurietiškas ėjimas – galimybių daug.

Be visiškai nemokamos veiklos, yra daugybė užsiėmimų, kurie daug nekainuoja ir suteiks puikią pramogą visai šeimai.

Išeikite pavalgyti ledų, pažaiskite boulingą, aplankykite vietinį paplūdimį, ežerą, o gal gyvenate prie jūros?

Nepamirškite, kad svarbiausia, kad vaikui būtų suteiktos pramogos, nesvarbu, ar jos buvo nemokamos, ar brangios. Vaikai prisiminimuose tai prisimins mėnesius ar net metus, todėl verta griebtis net pačių paprasčiausių idėjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *