Home > Prekės mamai > Sodybos baldai

Sodybos baldai

elektronine parduotuve baldai

 

Elektroninėje parduotuvėje platus baldų asortimentas jūsų namams ir sodui. Sodyba- tokia vieta į kurią norisi pabėgti iš nuolatinės gyvenamos vietos ir pabūti gamtoje. Sodybos interjeras turėtų skirtis nuo gyvenamos vietos interjero, padal galimybę ši vieta turėtų būti gamtos apsuptyje, atspindėti savo natūralumu ir ramybe.

 

Sendinti baldai

 

Sendinti baldai savo vietą randa kaimo sodybose, tai originalios skrynios, komodos, spintos, lovos kėdės ir kt. Iš kartos į kartą perduodami baldai sukuria jaukią namų aplinką, baldai turi pritapti prie aplinkos ir pateisinti šeimininkų lūkesčius.

 

Lauko baldai

 

Populiariausi yra lauko baldų komplektai, kuriuos sudaro staliukas ir keletas kėdžių. Kiekvienas turintis nuosavą kiemą ar terasą nori jame praleisti kuo daugiau laiko, džiaugtis gamta, kvėpuoti gaiviu oru. Tais atvejais, kai kieme yra daugiau vietos, galima pagalvoti ir apie kitus vasarinius baldus: hamakai, gultai, kabantys krėslai ir skėčiai, kurie saugos ne tik nuo saulės, bet ir nuo prastesnio oro. Modernios pavėsinės prie namo, lengvai sumontuojamos, ryškių spalvų, tiks didesnei šventei ir jaukiam pasisėdėjimui.

 

Vaikiški lauko baldai

 

Gryname ore su vaikučiais galėsite leisti laisvalaikį, jiems tikrai patiks smėlio dėžės, lauko sūpynės ir kt. Neturintys daug vietos kieme ar terasoje gali rinktis sulankstomus lauko baldus, kurie bus kompaktiški ir patogūs. Šiuo atveju praverčia gultai bei hamakai, jie nereikalauja daug vietos, juos lengva perkelti ir sulankstyti, tokie baldai pravers kieme ir išsiruošus į iškylą

 

Baldai internetu

 

Parduodami aukštos kokybės Lenkiški baldai: sekcijos, sofos, komodos, kėdės, sūpuoklės, surenkamos sodo pavesinės ir kt., galima pirkti internetu, prekių asortimentas platus, patogus užsakymas, greitas pristatymas, su klientais suderinamas prsitatymo laikas, taikomos nuolaidos, siūlomas geriausias kokybės ir kainos santykis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *